Najważniejsza podróż w Waszym życiu

Z plecakiem i mapą w dłoni przeszliście już niejeden szlak? Nie wyobrażacie sobie

życia bez wycieczek? Nie szukajcie zatem daleko inspiracji na Wasze wesele. Zorganizujcie go w swoim ulubionym stylu podróżniczym!

Moty podróżniczy otwiera przed Wami szereg pytań. Skupić się na jednym miejscu na ziemi, np. tym, gdzie się zaręczyliście? Zdecydować się na wielką podróż, przypisując każdemu stolikowi inne miasto? A może skoncentrować się na swoim ulubionym państwie? Właśnie od tych ustaleń powinniście rozpocząć planowanie Waszego wesela. Zgodnie z decyzją, która zapadnie, będziecie mogli określić dekoracje stołów: flagi, figurki słynnych budowli z całego świata, pocztówki, czy Wasze zdjęcia z podróży. Wspaniale prezentują się również małe walizki, które służą za kwietniki. Wnętrze warto zaaranżować licznymi pamiątkami ze swoich wypraw i mapami. Z kolei globus może posłużyć jako oryginalna księga gości.

Zwróćcie szczególną uwagę na ślubną papeterię. Niech motyw podróży ukazują winietki, katy menu i co najważniejsze – zaproszenia. Ich forma może być najrozmaitsza. Coraz bardziej popularne stają się wzory zaproszeń stylizowanych na bilety lotnicze, paszporty oraz mapy życia przyszłych nowożeńców.

Podróże to raj dla podniebienia. Zafundujcie go swoim gościom! Co powiecie na tematyczne kulinarne kąciki? Na stole francuskim znalazłyby się sery, croissanty i owoce morza, z kolei na włoskim nie mogłoby zabraknąć makaronów, bruschetty i tiramisu. Po wielkiej uczcie niech nie zabraknie światowych muzycznych hitów. Tylko  załóżcie wygodne buty!

 

Magdalena Augustyn

 

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: