Najpiękniejsze suknie ślubne od Anny Kary

Urodzona w Krakowie projektantka, rozpoczynająca swoją przygodę z modą w 2007 roku, w niewielkim studio na krakowskim Kazimierzu, w zaledwie kilka lat stała się artystką, którą podziwiają i doceniają prestiżowe wydawnictwa na całym świecie. Jej kreacje można zakupić nie tylko w Europie, ale także w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Zobaczmy najnowszą kolekcję polskiej projektantki.

Wyrazista i sensualna – te dwa słowa doskonale opisują nową kolekcję wyjątkowych sukien ślubnych. Całkowicie nowa kombinacja odważnych krojów i lekkich, zmysłowych sylwetek łączy się z charakterystycznym dla projektantki nowoczesnym romantyzmem. W kolekcji 2020 zobaczymy  głębokie dekolty, długie rozcięcia i wielowarstwowe kompozycje tkanin.

Wraz z kolekcją 2020 Anna Kara wprowadza zaskakujące połączenia śmiałych konstrukcji i finezyjnych materiałów. Unikalne, ręcznie naszywane detale, elementy haute couture i kwiatowe motywy uzupełniają nowoczesną wizję projektantki. Klasyczną biel zmiękczają odcienie cielistego beżu i kości słoniowej. Całości dopełniają tiulowe treny i ultra lekkie spódnice.

Mocniejszy charakter sukien podkreśla cechy współczesnej Panny Młodej – kobiety o wielu obliczach, silnej i zdecydowanej, w pełni akceptującej siebie, a jednocześnie wrażliwej i romantycznej. Anna Kara wykorzystuje obszerną gamę koronek, jedwabiu i tiulu tworząc misterne, wielowątkowe kompozycje, które płynnie łączą się w subtelnym ruchu tkanin. W efekcie powstają bogato zdobione, a jednocześnie eteryczne suknie, idealnie dopasowane do kobiecej sylwetki. Każda z nich jest niepowtarzalna, tworzona indywidualnie przez zespół wykwalifikowanych rzemieślników.

Motyw przewodni kolekcji 2020 to celebracja piękna i ulotnych chwil, inspirowana impresją, nieustającą grą świateł, która uwodzi tajemnicą na tle skąpanej w słońcu Portugalii. Od nowoczesnych, odważnych krojów po klasyczne sylwetki, Anna Kara po raz kolejny stworzyła ponadczasową kolekcję, która emanuje delikatnością, subtelnością i kobiecą zmysłowością.

FOT. MAT. PRASOWE FIRMY ANNA KARA

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: