Najlepszy prezent na nową drogę życia

Tradycja głosi, że młoda para do nowego domu powinna wprowadzić się z własną łyżką. To dlatego tak popularnym prezentem ślubnym jest ofiarowanie nowożeńcom zestawu sztućców. Jest to prezent, który nie tylko sprawi prawdziwą radość, ale również będzie elegancką pamiątką, która pozostanie w rodzinie na lata i będzie pięknym wspomnieniem tego wyjątkowego dnia oraz osoby, która je podarowała.

Zwyczaj dawania prezentów

Zwyczaj znany jest od pokoleń. Dawniej obdarowywanie miało symbolizować pokojowe zamiary, z czasem jednak stało się nieodłączną formą kultury uczczenia ważnych uroczystości, którą niewątpliwie jest ślub. Szukając podarunku dla nowożeńców zwracamy uwagę na to, aby był on praktyczny i sentymentalny. Piękna zastawa stołowa to nie tylko wspaniała pamiątka, ale przede wszystkim najlepszy powód do celebrowania wspólnych posiłków. Na pamiątkę ślubu warto jest wygrawerować np. datę lub dedykację, świadczącą o miłości bliskich do małżonków. W ten sposób prezent nabierze unikalności i wyjątkowości.

FOT. MAT. PRASOWE HEFRA

Które wybrać?

Jednym z najlepszych producentów na polskim rynku sztućców oraz galanterii stołowej jest Hefra, która wytwarza swoje produkty w całości ze srebra, platerowanych srebrem i wykonanych ze stali nierdzewnej. Jako jedyny w Polsce producent wykonuje sztućce oraz galanterię stołową wykonane w całości ze srebra o najwyższej próbie 925, wytwarzając jednocześnie produkty platerowane srebrem próby 999, a także wykonane z wysokogatunkowej stali chromowo-niklowej 18/10. Oczywiście w zależności od możliwości finansowych, dzisiaj wybór jest ogromny.

Na każdą okazję

Kolekcje Hefry to połączenie historii z nowoczesnością i powrót do źródeł poprzez odtworzenie najstarszych, jedynych w swoim rodzaju kolekcjonerskich fasonów. Sztućce – dzięki ekskluzywności –  świadczą o guście i smaku właścicieli. Odpowiednio dobrane, nadają szczypty luksusu każdej dekoracji stołu, dzięki czemu każde danie nabiera charakteru. Niezależnie od okazji doskonale sprawdzi się zastawa stołowa Hefry. To prawdziwa biżuteria stołu, dzięki której możemy wspominać ślub, wesele i bliskich, którzy zadbali o piękną oprawę w postaci wyjątkowych prezentów. Trudno więc wyobrazić sobie lepszy prezent z okazji ślubu, niż luksusowa zastawa, która przez lata będzie towarzyszyć w najważniejszych uroczystościach.

www.hefra.pl

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: