Najlepsze plannery ślubne – lista inspiracji

Plannery ślubne są bezcenne – w piętrzącym się gąszczu terminów pozwolą uporządkować wszystkie rzeczy, które trzeba załatwić. Krok po kroku zaplanujemy z nimi każdy etap organizacji przyjęcia weselnego tak, aby zachować pełną kontrolę nad wydarzeniami i zmniejszyć stres. Poznajcie nasze najciekawsze propozycje. 

  1. Niezbędnik panny młodej (organizer-slubny.pl)

Śliczny organizer, który zawiera chek-listy, spis potrzebnych dokumentów, harmonogram działań, listę gości, miejsce na zaplanowanie budżetu i porównanie ofert usługodawców, plan dnia ślubu i wesela, szablony tekstów zaproszeń oraz grawerunków na obrączkach. Wszystko, co najważniejsze w jednym miejscu!

  1. Perfekcyjna Panna Młoda

Stylowy, posiada kalendarium przedślubnych przygotowań i sporo miejsca na notatki.

  1. Organizer ślubny (My Mission)

Panie docenią go za to, że jest lekki. W środku znajdziemy mnóstwo kolorowych zdjęć, rozluźniające teksty, które przekonają pary, że ślub to nic strasznego, kieszonkę na dokumenty, praktyczne tabele oraz część z poradami dla przyszłego pana młodego.

  1. Planner Nasz ślub (crazyshop.pl)

Personalizowany planner, który może stać się idealnym prezentem lub pamiątką, kiedy dzień ślubu będzie już za nami. Posiada miejsce na zaplanowanie 6 miesięcy a każdy dzień został wzbogacony motywującym cytatem.

  1. Planner Vairatka Handmade (do kupienia na Artillo, Mała Fabryczka, artMadam)

Prześliczne, ręcznie robione plannery to pewność, że Twój organizer będzie niepowtarzalny. Możesz skorzystać z gotowych wzorów albo zamówić personalizowany w kolorach motywu przewodniego wesela.

 

Plannery pozwolą przyszłej pannie młodej zapanować nad piętrzącymi się sprawami związanymi z organizacją przyjęcia weselnego. A kiedy umilkną ostatnie nuty wesela organizer będzie wspaniałą pamiątką na resztę wspólnych lat.

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: