Najlepsi przyjaciele panny młodej – poradniki przedślubne

Stojąc przed wyzwaniem zorganizowania idealnego ślubu i wesela najczęściej nie mamy potrzebnego doświadczenia: w szkole nie ma takiego przedmiotu. Działamy zatem intuicyjne, co zazwyczaj wywołuje sporo stresu. Możemy jednak skorzystać z bezcennego doświadczenia kobiet, które mają już te wydarzenia za sobą i świetnie się na tym znają. Poniżej prezentujemy najlepsze poradniki przedślubne, które przyjdą Ci z pomocą w tym trudnym czasie.

  1. Perfekcyjny ślub, Małgorzata Rozenek-Majdan (wyd. Pascal)

Z tego poradnika dowiemy się jak przejść przez kolejne etapy organizacji przyjęcia weselnego bezstresowo i w taki sposób, aby był to raczej czas wzmacniania więzi między narzeczonymi. Pary, które stoją przed koniecznością podjęcia miliona ważnych decyzji docenią ten poradnik za wszechstronność: dowiemy się z niego czy warto zatrudnić wedding plannera, jak podzielić koszty za przyjęcie, jak małym nakładem sił znaleźć wymarzony lokal weselny i wiele innych najważniejszych kwestii.

  1. Skóra. Azjatycka pielęgnacja po polsku, Barbara Kwiatkowska (wyd. Pascal)

Azjatki słyną z rewelacyjnej cery a dzięki tej książce możemy skorzystać z ich doświadczenia w pielęgnacji urody. Z poradnika dowiesz się jak określić potrzeby swojej skóry i dostosować do niej idealne kosmetyki. Zaczniesz też zwracać baczną uwagę na skład kupowanych preparatów, ale przede wszystkim dowiesz się jak pokochać swoją skórę niezależnie od wieku.

  1. Przepis na sukces, Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis (wyd. KE Liber)

Książka, którą Ewa Chodakowska napisała wraz z mężem powstała z pasji do zdrowego stylu życia. Wskazówki zaproponowane w poradniku pozwolą zachować nie tylko szczupłą sylwetkę, ale także doskonałe samopoczucie – rzeczy niezmiernie ważne przed ślubem. Obowiązkowe kompendium zasad zdrowego odżywiania i gotowe zestawy ćwiczeń na dołączonej płycie DVD.

  1. Francuzki nie tyją, Mireille Guiliano (wyd. Albatros)

Autorka rozprawia się z powszechnymi mitami na temat szczupłej sylwetki – wcale nie potrzebujemy restrykcyjnych diet! Można w pełni cieszyć się posiłkami a dzięki kilku wskazówkom dotyczącym ogólnego podejścia do jedzenia cieszyć się zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Bez wyrzeczeń!

  1. Pielęgnacja skóry przez cztery pory roku. Azjatyckie inspiracje, Barbara Kwiatkowska (wyd. Pascal)

Zmieniające się warunki pogodowe już nigdy nie będą musiały oznaczać dla Twojej cery kłopotów. Autorka prezentuje najskuteczniejsze azjatyckie sposoby pielęgnacji z uwzględnieniem trudnego, zmiennego klimatu. Nieskazitelna azjatycka cera w polskich warunkach? To możliwe!

  1. Wasz piękny ślub, Waltz Karolina, Piechota Magdalena (wyd. Wiedza Powszechna)

Książka Karoliny Waltz – założycielki najpopularniejszego polskiego bloga ślubnego Bridelle.pl i Magdaleny Piechoty – fotografki ślubnej i autorki edytoriali ślubnych dla polskich i zagranicznych marek. Sesje zdjęciowe, które ilustrują każdy rozdział będą doskonałą inspiracją dla każdej pary młodej.

  1. Projekt młodość, Urszula Mijakoska (wyd. Muza)

Autorka to coach, dietetyk, twórczyni idei i programu Diet Coaching, ekspertka w zakresie świadomego odżywiania się. Radzi jak walczyć ze stresem, zadbać o zdrowy sen i dobry nastrój i przywrócić energię. Kompleksowe podejście bez inwazyjnych, drastycznych metod. Warto!

Edyta Saracka

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: