Wesela w plenerze

Uroczystość w plenerze wiąże się z większym rozmachem organizacyjnym. Wymaga wsparcia wszystkich osób zaangażowanych w przygotowania. Nawet jeśli jesteście mistrzami logistyki i macie dużo czasu, pamiętajcie, ze w dniu wesela to nie wy powinniście nad wszystkim czuwać. Skorzystajcie z usług profesjonalistów, którzy pomogą w organizacji całego przedsięwzięcia i podpowiedzą najlepsze rozwiązania.

Przekonanie o dobrej pogodzie

Organizując wesele w plenerze, liczmy się z tym, że pogoda nie będzie doskonała. Dobrze mieć w zanadrzu plan B, a przygotowanie całości dostosować do różnych okoliczności. Zwróćcie szczególną uwagę na miejsce przyjęcia, np. na namiot bankietowy – w trakcie zabawy powinien zapewniać pełen komfort wszystkim gościom.

Wybór złego miejsca

Jeśli najpierw wybierzecie miejsce, a potem zastanowicie się, do czego chcecie je wykorzystać, może się okazać, że będzie ono źle dopasowane. Odwróćcie kolejność – najpierw wizja przyjęcia, potem jego lokalizacja!

Lekceważenie kwestii technicznych

Każdy kto uważa zaplecze techniczne za nieistotny aspekt, powinien sobie wyobrazić, co się stanie, jeśli zawieje mocny wiatr, spadnie deszcz lub nastąpi awaria prądu. Tego wszystkiego można uniknąć, mając świadomość ryzyka oraz z wyprzedzeniem decydując się na skuteczne rozwiązania.

Brak doświadczenia usługodawców

Warunki plenerowe są bardziej wymagające i nie każdy usługodawca się w nich sprawdzi. By uniknąć kłopotów, korzystajcie wyłącznie z usług osób doświadczonych w tym zakresie.

Katarzyna Potasznikkonsultantka ślubna specjalizująca się w organizacji wesel w plenerze. Przygotowuje wesela, korzystając z własnego obiektu w zabytkowym parku krajobrazowym.

http://www.slubywplenerze.com

 

fot. mat. prasowe:śluby w plenerze

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: