Na zimowe chłody….

…najlepsza jest odpowiednia pielęgnacja! Nie ważne, czy w planach na najbliższą przyszłość masz własny ślub, wesele koleżanki, czy karnawałowe szaleństwo. Na każde z tych wydarzeń należy odpowiednio przygotować swoją skórę, która w okresie zimowym jest szczególnie narażona na działanie niskich temperatur.

Przede wszystkim: nawilżanie

Czas zimowy charakteryzuje się magią śnieżnobiałego, delikatnie opadającego puchu, który zamienia szarość miasta
w piękną grę czerni i bieli. Nieco mniej przyjemnym jej aspektem jest jednak temperatura, bowiem słupki rtęci z reguły znajdują się grubo pod zerem. W tak ekstremalnych warunkach nasza skóra jest narażona na wysuszenie. Aby temu zapobiec, zadbaj o odpowiednie nawilżenie ciała i twarzy. Z pomocą przychodzą kosmetyki od firmy EISENBERG PARIS. Do twarzy bardzo dobrze sprawdzi się krem na dzień Crème de Jour SPF 30, a długotrwałe nawilżenie zapewni również Intensywnie Nawilżająca Pielęgnacja Dwufazowa przeznaczona do skóry odwodnionej i wrażliwej. Dobrym uzupełnieniem będzie także Serum Wygładzająco-Nawilżające Hydratant Lissant, które dodatkowo likwiduje oznaki starzenia się skóry. Dzięki takim zabiegom, odpowiednio przygotujesz swoje ciało na zimowe chłody.

FOT. MAT. PRASOWE EISENBERG PARIS

Blask spojrzenia

Podczas zimowych szaleństw nie zapomnij także o pielęgnacji skóry wokół oczu. Gel Contour des Yeux od firmy EISENBERG PARIS pomoże zlikwidować obrzęki oraz zlikwidować cienie pod oczami. Dzięki temu skóra wokół oczu odzyska blask, a ty będziesz mogła czarować spojrzeniem zarówno podczas zimowego kuligu, jak i przy wieczornej zabawie karnawałowej. Przed samym wyjściem na to drugie wydarzenie, warto także przygotować skórę na wieczorny makijaż. Jako bazę możesz wykorzystać Krem Poprawiający Kontur Oczu i Ust, który – dzięki wyciągom z Krasnorostów i Czarnego Bzu oraz Bisabololowi – ma także działanie nawilżające.

FOT. MAT. PRASOWE EISENBERG PARIS

Oczyszczaj i nawilżaj

Niezwykle ważnym zabiegiem dla skóry jest demakijaż. Wówczas pozwalamy skórze odetchnąć i się zregenerować.
W czasie zimowym, kiedy jest ona narażona jest na skoki temperatur (zimno na zewnątrz vs. ciepłe wnętrza), moment demakijażu odgrywa więc jeszcze ważniejszą rolę, niż zazwyczaj – uwalnia naszą cerę od makijażowej, lekkiej maski,
ale i ściera zniszczony naskórek. Dlatego tak ważne jest, by używane w tym celu kosmetyki także odpowiednio nawilżały skórę twarzy. Warto wówczas sięgnąć po Pure White Delikatne Mleczko do Demakijażu od firmy EISENBERG PARIS, które jest przeznaczone do każdego rodzaju skóry. Bardzo dobrze sprawdzi się również Pure White Emulsja Oczyszczająca, pozostawiająca skórę gładką i wyrównuje jej koloryt.

FOT. MAT. PRASOWE EISENBERG PARIS

Zima bez wątpienia ma swój urok – w tym okresie nawet skrzypiący pod butami śnieg przynosi wiele radości i uśmiechu. Odpowiednie przygotowanie skóry na ten wyjątkowy czas pozwoli ci jeszcze bardziej oddać się zimowym szaleństwom
z ukochaną osobą u boku.

Kosmetyki firmy EISENBERG dostępne są w perfumeriach SEPHORA: www.sephora.pl

FOT. UNSPLASH

www.eisenberg.com

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: