Modny jesienny ślub ? TAK, dzięki naszym inspiracjom będzie wyjątkowy

Decydując się na jesienny typ i charakter florystycznej oprawy, ślubu i wesela, mamy niepowtarzalną okazję skorzystać ze wszystkich dobrodziejstw, które daje nam w tym czasie natura. Jesienią można wyczarować wielobarwne kompozycje, które idealnie będą odzwierciedlały pejzaż jesiennych lasów, lub zupełnie przeciwnie, ograniczone w zakresie barw i formy dekoracje, pasujące do mglistych jesiennych poranków.

Jest wiele par, które celowo decydują się powiedzieć sobie TAK, w czasie swojej ulubionej pory roku. Możecie uznać to za dziwne, ale dla wielu taką porą jest jesień. Ten nieco nostalgiczny czas, uwydatnia piękno naszej przyrody. Mgliste poranki, wielobarwne drzewa i dojrzałe owoce to atrybuty jesieni, które z powodzeniem możemy wykorzystać, planując dekoracje weselnych uroczystości. Bukiet ślubny osadzony w tym klimacie nie powinien zawierać dużej ilości kwiatów. Postawmy natomiast  na oryginalne dodatki oraz niestandardową formę.

Tworząc dekoracje weselne osadzone w minimalistycznym jesiennym klimacie warto trzymać się zasady: im mniej tym lepiej. Ta maksyma powinna nam przyświecać zarówno w doborze kwiatów, zieleni jak i artykułów dekoracyjnych, które chcemy wykorzystać, aby stworzyć pożądaną aranżację. Kilka ciekawych naczyń, na przykład w stylu skandynawskim, pomoże nam wyczarować cudną jesień na każdym weselnym stole. Dla zwolenników bardziej zdecydowanych barw polecam czerń i złoto, których połączenie nie musi być przytłaczające. Dobierając odpowiednie kwiaty, zieleń oraz elementy dekoracji można stworzyć stylową, ciepłą i pełną elegancji oprawę jesiennej uroczystości.

Zazwyczaj to szczegóły powodują, że coś zwraca naszą uwagę i zapada głęboko w pamięć. W przypadku bukietu możemy osiągnąć taki efekt wykorzystując kwiaty o różnej formie i pokroju. Wykończenie bukietu, nawiązujące do wybranego stylu, sprawi, że wszystkie elementy składowe będą stanowiły spójną całość, a sam bukiet na długo pozostanie we wspomnieniach Panny Młodej i gości.

Wracając jeszcze na chwilę do samych dekoracji, bardzo często odpowiednie oświetlenie podkreśla charakter wieczoru i uwydatnia ich piękno. Ciepłe barwa walcowych świec i tealight’y, w oryginalnych osłonach, stworzą przepiękną scenerię, kiedy już zapadnie zmrok w ten niepowtarzalny jesienny wieczór.

Zdjęcia – D&A Photographers  www.daphoto.pl;

Organizacja sesji – Wedding Planner&Event Designer www.eventsplanner.pl;

Kwiaty i dekoracje – Magdalena Podskarbi/ MA FLEUR www.mafleur.pl.

Autor tekstu – Magdalena Podskarbi/ MA FLEUR

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: