Wybraliśmy dla Was najlepsze miejsca na organizację wesela! #Hotel Bellotto

Dzień ślubu to – jak powszechnie wiadomo – wyjątkowy czas, który domaga się równie spektakularnej oprawy. Do jej stworzenia niezbędny jest wybór odpowiedniego miejsca. Jeżeli poszukujecie odpowiedniej inspiracji, to warto zapoznać się z ofertą proponowaną przez Hotel Bellotto.

Odrobina historii

Hotel znajduje się na Starym Mieście w budynku Pałacu Prymasowskiego. Obiekt  ten od czasu swego powstania pod koniec XVI wieku – z inicjatywy biskupa płockiego Wojciecha Baranowskiego – wielokrotnie zmieniał swoje przeznaczenie. Uległ zniszczeniu czasie potopu szwedzkiego, po odbudowie ponownie zrujnowali go Kozacy, Sasi oraz Wołochowie. Potem wnętrze pałacu stało się mieszkaniem dla prymasów. W XVIII mieściły się tam m.in.:  Rejencja Pruska, Zarząd  Warszawski Policmajstra czy – już w dwudziestoleciu międzywojennym – Ministerstwo Rolnictwa i Reform Rolnych. Mimo zniszczenia budynku podczas kampanii wrześniowej, został ponownie odbudowany.

Hotel

Hotel Bellotto ma w swojej ofercie propozycje nawet dla najbardziej wymagającego klienta. Dzięki temu może stanowić świetne miejsce, w którym zorganizujemy swoją wymarzoną uroczystość weselną. Pokoje hotelowe dzielą się na cztery kategorie. Pierwszą i najbardziej luksusową są Apartamenty Deluxe. Łączą w sobie tradycję z nowoczesnym designem oraz wzornictwem. Z ich okien rozciąga się zachwycający widok na Stare Miasto. Apartamenty to pokoje utrzymane w jednorodnej kolorystyce: szarości harmonijnie łączą się z głębokim brązem mebli znajdujących się tam. Jest to odpowiednie miejsce do odpoczynku lub pracy wymagającej skupienia. Superior – te wnętrza są przeznaczone dla osób, które cenią sobie funkcjonalność oraz dostępne do najnowszych technologii. Miękkie welury i stylowe lampy budują przytulny klimaty tego typu pokojów. Pokoje Classic są ucieleśnieniem komfortowej prostoty. Wygodne łóżka, duże lustra zapewniają doskonały wypoczynek.

Inne atrakcje

Hotel Bellotto to nie tylko wysmakowane wnętrza. Warto zajrzeć do Restauracji Focaccia, której menu zadowoli nawet najbardziej wymagające podniebienia. Miłośnicy wszelakich słodkości koniecznie powinni zajrzeć do Cukierni Miodowej, zaś spragnieni relaksu – do Strefy relaksu, gdzie będą mogli zadbać o swoje ciało.

http://www.hotelbellotto.pl

fot. mat.prasowe: Hotel Bellotto

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: