Moc koloru i orientu

Wybierając upominek dla Państwa Młodych warto skupić się na podarunku, który będzie niósł za sobą konkretne przesłanie, będąc nie tylko ozdobą czy rzeczą użytkową, ale przede wszystkim przypominał o wartościach i sprawiał obradowanym radość każdego dnia.

Niekoniecznie oczywistą drogą

Folklor to styl, który zyskał na popularności już jakiś czas temu, a jego siła wciąż jest ogromna, dominując między innymi stylistykę przyjęć weselnych. Filozofia tego kierunku jest naprawdę magiczna, ponieważ opiera się na powrocie do tradycji i odświeżeniu siły zapomnianych lat. Goście weselni, nawet, jeśli przyjęcie nie opiera się na tej stylistyce, mogą zdecydować się na zakup upominku, który będzie powiązany z folklorem i orientem. Wówczas podarunek będzie miał w sobie dodatkową moc, pobudzającą do podróży, poznawania świata, rozwoju i pamięci o swoich przodkach oraz pochodzeniu. Do wyboru jest cały wachlarz produktów, a te najcenniejsze, wykonywane ręcznie, można znaleźć między innymi w manufakturze Michal Negrin.

FOT. MAT. PRASOWE MICHAL NEGRIN

Wyobraźnia jedynym ograniczeniem!

To, czym zostaną obdarowani Nowożeńcy, zależy tylko i wyłącznie od osobistych preferencji. Michal Negrin proponuje w tej dziedzinie zarówno biżuterię, jak i piękne dekoracje i wykończenia wnętrz. Sama filozofia marki odwołuje się do inspirowania ludzi na całym świecie, niezależnie od kraju pochodzenia czy wewnętrznych przekonań, dlatego projekty są naprawdę multikulturowe. Znajdziemy tutaj między innymi inspiracje romantycznymi ogrodami angielskimi, kraju kwitnącej wiśni czy hinduskiego bogactwa. Wszystko to wyrażone poprzez piękne projekty, jak bransolety, cenne szkatułki na biżuterię bądź organizery czy spinki na banknoty. Każdy znajdzie w ofercie Michal Negrin upominek, który okaże się idealnym odzwierciedleniem oczekiwań Państwa Młodych.

Piękny dar i miłe słowo

Do tak oryginalnego podarunku wspaniale będą brzmieć skomponowane oraz przemyślane życzenia, które współgrając z prezentem, stworzą z jego wręczania dodatkowe, pełne niesamowitej atmosfery chwile. Warto zaznaczyć tutaj filozofię marki oraz własne przemyślenia dotyczące wyboru prezentu. Słowa te, będą brzmieć w głowach Nowożeńców za każdym razem, gdy będą sięgać po ten przedmiot, przywołując jednocześnie miłe chwile, stworzone przy pomocy Michal Negrin

www.michalnegrin.com

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: