Mistrzowskie cięcie, czyli fryzjer doskonały

W dniu ślubu marzymy, by wyglądać doskonale. Większość z nas wolałaby oddać się w ręce fachowców. Jak wybrać fryzjera doskonałego, który na pewno nas nie zawiedzie       w ten wyjątkowy dzień?

Poczta pantoflowa, czyli marketing szeptany

Nieziemski, nowy blond przyjaciółki, klasyczne upięcie mamy, najmodniejsza fryzura koleżanki z pracy – czy trzeba szukać dalej? Wybór fryzjera staje się zdecydowanie prostszy, gdy poleci go nam zaufana osoba. Bądźmy jednak rozważne! Każda z nas ma inną strukturę włosa oraz inne wymagania, dlatego warto poczytać opinie innych.

Internet

Idea jest bardzo prosta. Jeżeli fryzjer wykonuje świetną pracę, to jej efekty nie pozostaną bez echa. W dobie Internetu nie trudno zaczerpnąć opinii innych. Na co warto zwrócić uwagę? Opinia nie może być odosobniona! Szukajmy salonów, o których mówi się często. Będziemy mieć większą pewność, że to miejsce gwarantuje nam satysfakcjonujący efekt końcowy.

Wrażenia estetyczne

Każdy fryzjer sam sobie jest wizytówką. Przyjrzyjmy się więc, czy fryzjerka ma zadbane włosy. Jeżeli ma służyć nam dobrą i rzetelną radą, sam powinien świadczyć o jakości i klasie wykonywanej pracy. Rozejrzyjmy się także po salonie. Jego czystość będzie oznaką warsztatu samego fryzjera. Ważne jest również ogólne wrażenie – jak wygląda salon, czy jest zadbany i schludny. Na plus działa także estetyczny wizerunek salonu w sieci, który powinien zachęcać do wizyty.

Intuicja

Nie zawsze mamy czas, żeby poszukać idealnego fryzjera. Wtedy musimy samodzielnie ocenić specjalistę. Porządny fryzjer nie tylko wysłucha naszych potrzeb, ale doradzi nam w profesjonalny sposób. Oczywiście liczą się umiejętności i technika, co będzie ostatecznym potwierdzeniem kwalifikacji fryzjera.

Renoma

W wyborze fryzjera przede wszystkim chodzi o zaufanie. Warto stawiać na salony z wieloletnim doświadczeniem. Marka Maniewski pod czujnym okiem stylisty Macieja Maniewskiego bierze pod włos nawet najbardziej wymagające klientki. Nowoczesne techniki strzyżenia sprawiają, że fryzury utrzymują się nie tylko zaraz po wyjściu z salonu. Co więcej, dba, aby każda klientka poczuła się wyjątkowo. Dlatego każda fryzura jest spersonalizowana, a jej kolor dobrany do barwy oczu i cery. Najważniejsze jednak jest bezpieczeństwo. Profesjonaliści z salonu Maniewski korzystają tylko z delikatnych farb, które nie niszczą włosów.

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: