Manifest samego siebie

Co, masz na sobie, wyraża w pewien sposób to, co masz w sobie: Twoje poglądy, stosunek do świata i innych ludzi. W dniu ślubu nie musisz iść na kompromisy – możesz pozostać sobą.

 

LANCERTO to młoda, prężnie rozwijająca się polska marka, stawiająca w swojej pracy przede wszystkim na jakość i ponadczasową elegancję. W procesie tworzenia każdy, nawet najmniejszy detal, jest dopracowywany dokładnie i z pietyzmem, dzięki czemu klienci mają gwarancję doskonałego wyglądu.

FOT. MAT. PRASOWE LANCERTO
FOT. MAT. PRASOWE LANCERTO

Uwagę zwraca dedykowana ślubom kolekcja garniturów, kamizelek, koszul i innych dodatków, dzięki którym Pan Młody będzie prezentował się nienagannie. Wszystkie elementy zostały dobrane w taki sposób, aby w tym wyjątkowym dniu nie tylko prezentować styl i klasę, ale również czuć się swobodnie.

Warto zwracać uwagę na elegancki ubiór nie tylko w dniu ślubu, ale także na co dzień. Na szczególne zainteresowanie zasługuje limitowana kolekcja zaprojektowana przez znanego blogera, działającego pod pseudonimem Mr Vintage, specjalnie dla LANCERTO. Doskonale skrojony garnitur w kratę, marynarki jedno- i dwurzędowe, koszule pasujące do wielu stylizacji (w tym rzadko spotykana z różowego lnu – must have tegorocznego lata!). Najczęściej przewijającym się motywem całej kolekcji są kraty – uszycie dobrej marynarki w ten deseń jest niezwykle pracochłonne i świadczy o kunszcie krawieckim. Z produktów LANCERTO nawet najbardziej wymagający gentleman będzie zadowolony!

FOT. MAT. PRASOWE LANCERTO

Osobom ceniącym sobie niepowtarzalność (lub takim, którym trudno dobrać garnitur idealnie dopasowany do swojej sylwetki) na pewno spodoba się usługa made to measure, czyli szycia miarowego. Uwzględnia to indywidualne preferencje oraz oczekiwania. Wydawać by się mogło, że taka usługa jest droga i bardzo czasochłonna – nic bardziej mylnego! Całość może być gotowa już w ciągu 21 dni. Możliwość personalizacji nada ubraniom osobisty charakter. Może zapominalscy Panowie Młodzi powinni wyhaftować na podszewce marynarki datę i godzinę ślubu?

www.lancerto.com

Share

PARTNERZY MAGAZYNU WESELE

        lace front wigs carport kits  UNIQUE wedding dresses                   
Share

O MAGAZYNIE