Magiczne momenty w Pałacu Czarny Las

Hotel Pałac Czarny Las to niezwykłe miejsce usytuowane w okolicach Jury Krakowsko-Częstochowskiej w miejscowości Woźniki. Pałac pochodzący z początku XX wieku został odrestaurowany. Obecnie czeka w nim 116 miejsc (w pokojach pałacowych i Dworkach) dla gości spragnionych odpoczynku lub dobrej zabawy w niezwykle urokliwym miejscu.

Hotel oferuje także możliwość przygotowania uroczystości weselnej. Dla gości niezwykłym przeżyciem może stać się możliwość przenocowania we wnętrzach utrzymanych w stylu art deco, secesyjnym, eklektycznym lub francuskim z początku XIX wieku. Inną atrakcyjną opcją są Dworki –  niezależne od siebie budynki zapewniające intymną atmosferę i niczym nieskrępowany kontakt z naturą.

Usytuowanie Hotelu w rozległym parku gwarantuje romantyczną atmosferę podczas wesela. W parku można także zorganizować ceremonię ślubu, co na pewno zostanie na długo w pamięci gości Pary Młodej. Po ceremonii istnieje możliwość zorganizowania w parku przyjęcia weselnego. Hotel zapewnia bowiem luksusowe namioty, catering, dekoracje oraz kompleksową pomoc przy organizacji.

Nie mniej istotna jest sama oprawa tego wyjątkowego dnia. Obsługa Hotelu, mając to na względzie, zapewnia doradców, którzy zatroszczą się o odpowiednią kolorystykę i aranżację sal. Oprawą muzyczną zajmie się kwartet smyczkowy, kapela góralska lub zespoły coverowe. Przyjęcie uświetnią także kąciki degustacyjne, bufety tematyczne lub pokazy kulinarne czy barmańskie.

Dla romantycznej Młodej Pary, szukającej oryginalnych rozwiązań, świetnym pomysłem będzie wesele w stylu staropolskim lub rycerskim. Dodatkowo świeżo poślubieni mają możliwość zorganizowania sesji fotograficznej w klimatycznym parku czarnoleskim.

http://www.czarnylas.pl/

fot.mat.prasowe: Pałac Czarny Las

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: