Magia Warszawy…

Ważne chwile w życiu potrzebują odpowiedniej oprawy. Romantyczne zaręczyny, uroczyste zaślubiny, szalone imprezy do białego rana… Czy pochodzący z XVIII w. urokliwy pałac i znajdująca się tam znakomita restauracja nie jest najlepszym miejscem?

 

Restauracja Amber Room znajduje się w budynku Pałacu Sobańskich, przy Alejach Ujazdowskich, w samym sercu Warszawy. Restauracja wyróżnia się nie tylko prestiżową lokalizacją, przepięknym położeniem wśród ogrodów, oddzielających przestrzeń restauracyjną od miejskiego zgiełku, wykwintnym menu… Tutaj również znajduje się również jedyna w Polsce siedziba Ambasady Krug, gdzie można skosztować wszystkich rodzajów tego znakomitego szampana wraz z potrawami, skomponowanymi w taki sposób, aby jeszcze bardziej uwydatnić walory smakowe trunku. Eleganckie wnętrza i uroczysta atmosfera zapewniają godna oprawę dla najpiękniejszych chwil w życiu…

FOT. MAT. PRASOWE RESTAURACJA AMBER ROOM

Zaręczyny to magiczny moment nie tylko dla obdarowanej pięknym pierścionkiem i zapewnieniami miłości narzeczonej, ale również zakochanego w niej mężczyzny. Warto w tej wyjątkowej chwili znaleźć się w przyjaznym otoczeniu, gdzie dyskretna obsługa dokona wszelkich starań, aby ten moment stał się zapamiętany na całe życie.

FOT. MAT. PRASOWE RESTAURACJA AMBER ROOM

Restauracja Amber Room to również znakomita lokalizacja na organizację przyjęcia weselnego: zarówno kameralnego spotkania z najbliższymi, jak i wystawnej imprezy dla stu dwudziestu osób! Obiekt dysponuje trzema salami idealnymi do przygotowania rodzinnej uroczystości: foyer, gdzie może odbyć się wzniosła uroczystość zaślubin, niewielka sala Ambasady Krug oraz sala bankietowa, doskonała na ugoszczenie licznie zaproszonych gości.

FOT. MAT. PRASOWE RESTAURACJA AMBER ROOM

Sztab profesjonalistów pomoże przygotować wesele marzeń – począwszy od motywu przewodniego, który będzie najlepiej odzwierciedlał upodobania Państwa Młodych, poprzez wykwintne menu, rozpieszczające nawet najbardziej wymagające podniebienia, aż po aranżację wnętrza, oprawę muzyczną oraz pozostałe atrakcje.

FOT. MAT. PRASOWE RESTAURACJA AMBER ROOM

To na pewno nie jedyne okazje, które będziecie świętować w zachwycających wnętrzach Restauracji Amber Room. W końcu wspólne życie pełne jest chwil, które warto uczcić…

www.amber-room.pl

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: