Magia budowania wspomnień

Proces przygotowań oraz sam moment zaślubin są wyjątkowym czasem, który na zawsze pozostaje w waszej pamięci. Każda kobieta marzy o prawdziwym, bajkowym przyjęciu, które będzie spełnieniem jej najskrytszych marzeń, a mężczyzna nie może doczekać się, aż zobaczy swoją wybrankę i będzie mógł ucałować jej dłoń…

Praktyczna odsłona wesela

Przyjęcie weselne to aspekt, który składa się z naprawdę wielu czynników. Od oprawy muzycznej, przez właściwe oświetlenie, po udział zaproszonych gości. Najważniejszym z nich jest jednak wybór odpowiedniej sali weselnej, która sama będzie zapraszała gości do zabawy i w której będą mogli czuć się naprawdę swobodnie. Duża, pełna komfortu przestrzeń oraz właściwa infrastruktura, jak na przykład rozbudowany parking dla gości, baza noclegowa czy dobry dojazd, niewątpliwie powinny zwrócić waszą uwagę. Jeśli zastanawiacie się, czy jest miejsce, które łączy w sobie wszystkie te zalety, mamy odpowiedź – Hotel Warszawianka!

FOT. MAT. PRASOWE HOTEL WARSZAWIANKA

Spełniaj swoje marzenia

Po uwzględnieniu wszystkich funkcjonalnych atrybutów tego miejsca, czas na zastanowienie się, jak ma wyglądać wasz dzień, aby był odwzorowaniem najskrytszych marzeń. Zaślubiny i przyjęcie weselne w plenerze? A może prawdziwa biesiada w królewskim stylu? Jedynym ograniczeniem jest w tym zakresie wasza wyobraźnia, ponieważ obsługa Hotelu Warszawianka dołoży wszelkich starań, aby wasze wesele wyglądało tak, jak je sobie wyobraziliście. Pomocą w tym zakresie służyć mogą również trzy pakiety, przygotowane dla przyszłych Nowożeńców, które zawierają wszelkie niezbędne informacje oraz ułatwią podjęcie ostatecznej decyzji. Kompleksowa oferta, jaką przedstawia Hotel Warszawianka, niewątpliwie wpłynie na wasze zadowolenie oraz nastrój w tym ważnym dniu, który udzieli się wszystkim przybyłym gościom i razem będziecie mogli celebrować te piękne chwile, bez zbędnego stresu i niepokoju.

FOT. MAT. PRASOWE HOTEL WARSZAWIANKA

Prawdziwa moc retrospekcji

Po zabawie do białego rana zarówno Państwo Młodzi, jak i weselnicy, mają okazję skorzystać z wysokiej jakości oferty noclegowej. Komfort, jaki proponuje Hotel Warszawianka, zadowoli każdego z gości, pozwalając na odprężenie się oraz odpoczynek w najlepszej możliwej formie. Poranek po przyjęciu weselnym może zacząć się od śniadania na świeżym powietrzu w towarzystwie świeżo wyciskanych soków oraz zapachu pieczonych gofrów. Będzie to także idealny czas na rozmowę oraz wspomnienia poprzedniego dnia w niezwykle kameralnym, a przy tym pełnym romantyzmu anturażu. Takie spotkanie jeszcze bardziej utrwali wspomnienia, związane z waszymi zaślubinami i sprawi, że zarówno wy, jak i przybyli goście z uśmiechem na ustach wspominać będziecie magiczny pobyt w Warszawiance.

 

 www.warszawianka.pl

 

 

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: