Letni garnitur

Lato to bez wątpienia sezon ślubów i wesele. Panny Młode szaleją z fasonami i materiałami  gdyż na rynku jest bardzo dużo modeli, które idealne wpasują się w gorące, letnie wesele. A Pan Młody?

Pan Młody od początku wie, że wybierze garnitur, najprawdopodobniej zdecyduje się na ten w kolorze czarnym bądź granatowym… nic nadzwyczajnego. I tutaj, Drodzy Panowie, mamy dla Was rozwiązanie – z pomocą przychodzi marka PAWO, która ubiera mężczyzn już od 30 lat. Ich garnitury i dodatki są wyjątkowe. Sprawią, że będziecie w tym przepięknym dniu wyglądać oryginalnie i z klasą. Dajemy gwarancję, że ukochana będzie zachwycona waszą stylizacją, która nie będzie przede wszystkim nudna.

Spróbujcie pobawić się modą. Na dzień ślubu wybierzcie błękitną marynarkę i spodnie oraz śnieżno-białą koszulę. Idealne połączenie kolorów na letni dzień! Będziecie wyglądać świeżo i lekko. Podrasujcie swoją stylizację dodatkami: muchą bądź krawatem i pod kilku lat modą poszetką ­- ale pamiętajcie, aby wszystko utrzymać w pastelowych, jasnych kolorach – wybierzcie modne buty i koniecznie zadbajcie o dobrze wykonane spinki!

Więcej inspiracji i porad znajdziecie na stronie www.pawo.pl

FOT.MAT. PRASOWE PAWO

Podziel się ze znajomymi!
Tags:
,


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: