Królewski pokaz mody w Rezydencji

W niedzielę 6 września 2020, o zachodzie słońca, odbył się pierwszy Królewski Pokaz Mody Ślubnej w Ogrodzie Rezydencji Luxury Hotel w Piekarach Śląskich. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w tym wyjątkowym wieczorze pełnym mody, elegancji, ślubnych inspiracji i świetnej energii.

FOT. MAT. PRASOWE HOTEL REZYDENCJA

 

Rezydencja LUXURY HOTEL****

Nie bez powodu motywem przewodnim tego pokazu był królewski, angielski ślub – Rezydencja specjalizuje się w organizacji wesel w stylu glamour z nutą romantyzmu oraz w spektakularnych ślubach w plenerze. Obiekt dysponuje prawdziwą Salą Balową i sporym Ogrodem, w którym organizowane są przyjęcia, zaślubiny i sesje zdjęciowe. Tego wieczoru wyraźnie można było wyczuć przyjacielski, wręcz rodzinny charakter tego spotkania. Partnerzy pokazu to przyjaciele Rezydencji, z którymi pracują na co dzień, a do współorganizatorów należały także panny młode, które swoje wesela miały właśnie w tym romantycznym obiekcie w Piekarach.

Na plenerowym wybiegu zobaczyliśmy suknie ślubne salonu Madonna Suknie Ślubne z Katowic oraz wieczorowe stylizacje: Miu Piu Ślubne Atelier – Szymona Kowalskiego i Furelle. Serca obserwatorów siedzących w pierwszych rzędach szczególnie skradli najmłodsi modele (w wieku od trzech do ośmiu lat) – mali Muszkieterowie w garniturach Muskatos, którzy z niezaprzeczalnym wdziękiem przechadzali się po wybiegu przy akompaniamencie muzyki na żywo w wykonaniu Agi Violin Matusik. O trendach ślubnych opowiedziała Karolina Ostachowicz z GLAMOUR EVENT, a o modowych stylizacjach dla mam i świadkowych wspomniała Iza Jałowiecka, założycielka marki Furelle. Modelkami zaopiekował się salon fryzjerski Cyrulik Śląski oraz makijażystki: SW Makeup oraz MD Studio Fryzjersko – Kosmetyczne. Porcję muzyki klubowej zapewniła nam Dj To-ya, a dekoracjami zachwyciła Alisa Wysocka z Bride Vibes – Pracownia Dekoratorska, wypożyczalnia dekoracji.

Po pokazie, na przybyłych czekało także Królewskie Kino Plenerowe (zobaczyć królewski ślub księcia Williama i księżnej Kate na tak wielkim ekranie to dopiero coś!) oraz foto-lustro Fotolustro Selfiemirror przygotowane przez Hotel Expert Events Tomasz Antolak. O zaspokojenie pragnienia gości zadbał Wojciech Najuch z Manufaktury Win oraz Lillet. Wydarzenie poprowadził Piotr Wojdyło – Konferansjer, a oprawę graficzną wykonała Owocowa drukarnia.

Organizatorzy pokazu nie kryli entuzjazmu i zdradzili, że od października rozpoczynają spotkania branży ślubnej, na których między innymi będą pracować nad kolejną edycją pokazu, która planowana jest na 27 czerwca przyszłego roku.

Dziękujemy, że mogliśmy uczestniczyć w tym wyjątkowym spotkaniu, to była świetna inicjatywa i duża porcja ślubnych inspiracji. Do zobaczenia przy kolejnym pokazie!

FOTOGRAFIE:

Madonna Suknie Ślubne: www.madonna.pl
Prime Photo: www.teledyskslubny.pl
Długo i Szczęśliwie: www.dlugoiszczesliwie.com/slub/

www.rezydencjahotel.pl

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: