Krawat czy muszka?

Detale stanowią integralną część z każdą stylizacją. Przyciągają uwagę, podkreślają urodę, mogą być elementem zarówno eleganckim jak i rozluźniającym, swobodnym. Szczególnie istotne są wtedy, gdy chodzi o ubiór Pana Młodego.

 

FOT. MAT PRASOWE GIACOMO CONTI

FOT. MAT PRASOWE GIACOMO CONTI

Ważną rolę grają te elementy, które pierwsze rzucają się w oczy.

Jak wiadomo, na początku zwraca się uwagę na twarz i wszystko co wokół niej, a co za tym idzie na krawat i muchę. Nie jest łatwo dobrać odpowiednio te właśnie akcesoria. Wiele firm oferuje w swoim asortymencie muszki i krawaty w różnych kolorach, z mikrowzorami, w paski, kratkę czy z ciekawą grafiką. Różnią się również materiałem i krojem – niektóre są szerokie, inne wąskie lub krótkie – wybierać można do woli.

Wybór między muszą a krawatem nie jest prosty.

Warto udać się do salonu z męską odzieżą i przymierzyć co pasuje do twojej twarzy, w czym czujesz się najlepiej. Możesz również skorzystać z bezpłatnych konsultacji na przykład w salonie Giacomo Conti. Obsługa z pewnością doradzi jak połączyć kolory i jaki fason akcesoriów pod szyję wybrać.

W zależności od charakteru uroczystości możesz pozwolić sobie na bardziej ekstrawaganckie dodatki. Co powiesz na krawat z motywem roślinnym, kwiatowym lub z oryginalnym nadrukiem? Jeśli wolisz klasykę, to delikatne groszki lub kratka przypadną Ci do gustu. Zwróć  uwagę na długość krawatu. Jego koniec powinien sięgać do paska przy spodniach.

Z muszkami jest bardzo podobnie. We wzorach i grafikach można przebierać do woli. Ważne jednak, aby zwrócić uwagę na jej szerokość. Najlepiej poradzić się profesjonalisty w tym temacie, by mucha nie okazała się zbyt szeroka lub wąska w stosunku do twarzy.

Giacomo Conti w swojej ofercie posiada produkty,  które spodobają się każdemu –  zarówno miłośnikom  klasyki jak i zwolennikom odważnych stylizacji. W wyborze całego stroju dla Pana Młodego firma sprawdzi się perfekcyjnie! Warto zajrzeć do salonów GC i powiedzieć „tak” w garniturze lub innym elemencie stroju ślubnego właśnie tej marki.

 

www.giacomo.pl

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: