Krawat czy muszka?

Detale stanowią integralną część z każdą stylizacją. Przyciągają uwagę, podkreślają urodę, mogą być elementem zarówno eleganckim jak i rozluźniającym, swobodnym. Szczególnie istotne są wtedy, gdy chodzi o ubiór Pana Młodego.

 

FOT. MAT PRASOWE GIACOMO CONTI

FOT. MAT PRASOWE GIACOMO CONTI

Ważną rolę grają te elementy, które pierwsze rzucają się w oczy.

Jak wiadomo, na początku zwraca się uwagę na twarz i wszystko co wokół niej, a co za tym idzie na krawat i muchę. Nie jest łatwo dobrać odpowiednio te właśnie akcesoria. Wiele firm oferuje w swoim asortymencie muszki i krawaty w różnych kolorach, z mikrowzorami, w paski, kratkę czy z ciekawą grafiką. Różnią się również materiałem i krojem – niektóre są szerokie, inne wąskie lub krótkie – wybierać można do woli.

Wybór między muszą a krawatem nie jest prosty.

Warto udać się do salonu z męską odzieżą i przymierzyć co pasuje do twojej twarzy, w czym czujesz się najlepiej. Możesz również skorzystać z bezpłatnych konsultacji na przykład w salonie Giacomo Conti. Obsługa z pewnością doradzi jak połączyć kolory i jaki fason akcesoriów pod szyję wybrać.

W zależności od charakteru uroczystości możesz pozwolić sobie na bardziej ekstrawaganckie dodatki. Co powiesz na krawat z motywem roślinnym, kwiatowym lub z oryginalnym nadrukiem? Jeśli wolisz klasykę, to delikatne groszki lub kratka przypadną Ci do gustu. Zwróć  uwagę na długość krawatu. Jego koniec powinien sięgać do paska przy spodniach.

Z muszkami jest bardzo podobnie. We wzorach i grafikach można przebierać do woli. Ważne jednak, aby zwrócić uwagę na jej szerokość. Najlepiej poradzić się profesjonalisty w tym temacie, by mucha nie okazała się zbyt szeroka lub wąska w stosunku do twarzy.

Giacomo Conti w swojej ofercie posiada produkty,  które spodobają się każdemu –  zarówno miłośnikom  klasyki jak i zwolennikom odważnych stylizacji. W wyborze całego stroju dla Pana Młodego firma sprawdzi się perfekcyjnie! Warto zajrzeć do salonów GC i powiedzieć „tak” w garniturze lub innym elemencie stroju ślubnego właśnie tej marki.

 

www.giacomo.pl

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: