Konsultant dla Pana Młodego – kto jako doradca ślubny?

Obraz przedślubnych przygotowań dotyczących ubioru kojarzy się głównie ze sztabem doradczym w postaci druhen skupionych wokół przymierzającej suknię Panny Młodej. A co z jej wybrankiem? Kto może pomóc w wyborze ślubnego garnituru?

Na kilka wzorów krawcowa szyła, czyli trudny wybór

Wybór ślubnego garnituru to bardzo poważna sprawa. Wszak odpowiednio dobrany, stanowić ma idealne połączenie z bielą ślubnej sukni. Wiadomym również jest, iż mężczyźni raczej nie przepadają za zakupowym maratonem; najlepiej załatwić to szybko i efektywnie. Tylko kogo poprosić o pomoc? Najlepszym sposobem oczywiście byłaby wizyta w wielu salonach, w których – wspólnie z narzeczoną – zastanowicie się nad najlepszym modelem. Może się jednak zdarzyć tak, iż – w ferworze przedślubnych przygotowań – twoja wybranka może nie mieć wystarczająco wiele czasu i poprosi cię o wstępne rozeznanie, by potem – już wspólnie – wybrać ten najlepszy. Mimo, iż jest to odpowiedzialne zadanie, nie martw się: specjaliści z salonów Giacomo Conti nie zostawią cię w potrzebie. To ekskluzywna marka, która tworzy projekty z tkaniny wysokiej jakości. Wybierając się więc do salonu Giacomo Conti, z pewnością spośród wielu wybierzesz właśnie taki garnitur, który zaspokoi wszystkie twoje potrzeby.

FOT. MAT. PRASOWE GIACOMO CONTI

A może konsultant ślubny?

Przy wyborze ślubnego garnituru, który jest równie ważny, jak ślubna suknia, dobrze mieć kogoś, kto pomoże podjąć tę ważną decyzję. Tak, jak panna młoda może liczyć na wsparcie ze strony przyjaciółek, sióstr i mam, tak i ty możesz poprosić o radę kogoś zaufanego, kto męskim okiem oceni twoje odzieżowe typy. Może być to również doskonała okazja do rozmowy np. z przyszłym teściem, który z pewnością ma sporo przedślubnych rad. Z pomocą przychodzi również marka Giacomo Conti, która oferuje możliwość skorzystania z usług Doradcy Ślubnego Wizerunku. Dzięki niemu, odpowiednio wybierzesz swój ślubny strój zarówno pod względem kolorystyki, jak i kroju i wykończeń. W tak dobranym garniturze
i z ukochaną u boku rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu pozostanie w twojej pamięci do końca życia.

FOT. MAT. PRASOWE GIACOMO CONTI

Nie zapomnij o dodatkach!

Tak, jak suknia Panny Młodej idzie w parze ze ślubnym welonem, tak i garnitur Pana Młodego winien być uzupełniony szykownymi dodatkami. Ceniona marka Giacomo Conti posiada w swojej galerii szeroką gamę ślubnych krawatów, much, poszetek i spinek. Odpowiednio dobrane, stanowić będą idealne wykończenie twojego ślubnego wizerunku. Tak przygotowanym, pozostaje ci jedynie czekać na tę wyjątkową chwilę, kiedy po raz pierwszy ujrzysz swoją przyszłą żonę, otuloną bielą ślubnej sukienki.

FOT. MAT. PRASOWE GIACOMO CONTI

www.giacomo.pl

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: