Konkurs YES

Do wygrania 2 naszyjniki* YES z kolekcji True Romance

Aby wygrać jeden z nich, wyślij odpowiedź na pytanie konkursowe:

Kto jest Twoim największym wsparciem podczas przedślubnych przygotowań i dlaczego?

Każdy z nas przeżył w swoim życiu prawdziwą historię miłosną, pełną namiętności i wyjątkowych chwil. Dla nas nic tak nie kojarzy się z tym uczuciem, jak biżuteria będąca jego uwieńczeniem. To prawdziwy symbol pierwszej, niezapomnianej miłości – radości z posiadania drugiej osoby. Niech kolekcja True Romance będzie prawdziwą o niej opowieścią

YES.pl

Symbol nagrody: TR

 

INFORMAJCJA O PODATKU:

*Zgodnie z art. 21 ust. 1 pkt. 68 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych z dn. 26 lipca 1991 r. (Dz. U. nr. 14 z 2000 r. poz. 176, z późniejszymi zmianami) koszty podatku od nagród powyżej 760 PLN pokrywają laureaci konkursu. Wartość jednego naszyjnika wynosi 1195 PLN.

 

INFORMACJA O WYSYŁANIU SMSÓW:

Wyślij SMS o treści WES.symbolnagrody.odpowiedź (np. matka chrzestna, ponieważ zawsze mnie wysłucha) pod numer 7255.Długość wiadomości nie może przekroczyć 160 znaków. Na odpowiedzi czekamy od 28 czerwca do 29 września. Koszt SMS to 2 PLN netto (2,46 PLN z VAT). Nagrodzimy najciekawsze odpowiedzi. Regulamin konkursu dostępny na stronie www.magazynwesele.pl oraz w siedzibie redakcji. Organizatorem konkursu jest Wydawnictwo AIDCAS Sp. z o.o. Możesz wysłać więcej niż jeden SMS, by zwiększyć prawdopodobieństwo wygranej!

Share

PARTNERZY MAGAZYNU WESELE

        lace front wigs carport kits  UNIQUE wedding dresses                   
Share

O MAGAZYNIE