Kolorowe suknie ślubne szyte na miarę

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientek i ich potrzeb, w tym dynamicznie zmieniającym się czasie marka EJLAK otwiera nową linię produktów – kolorowe suknie ślubne. W mojej pracowni powstają współtworzone z Panną Młodą, dedykowane tylko dla tej jednej jedynej, unikatowe, pojedyncze egzemplarze sukien w szerokiej gamie kolorystycznej.

„Wymarz sobie kolor, a ja Cię w niego ubiorę.” Anetta Ejlak

www.ejlak.com.pl
www.kolorowesuknie.ejlak.com.pl

 

Dlaczego kolor?
Kolor zapada w pamięć, wyróżnia Pannę Młodą spośród tysiąca innych, wyraża ją w sposób zdecydowany, uatrakcyjnia okoliczność, zaskakuje lub wręcz szokuje. Kolor sprawia, że ceremonii zaślubin Panna Młoda dodaje dodatkowego elementu oryginalności. Dla Pań bardziej tradycyjnych tworzymy również suknie ślubne w klasycznych kolorach zawsze spersonalizowane i unikatowe.

 


To moja pasja
Szycie, tworzenie wyjątkowych, pięknych, zmysłowych sukien dopracowanych w każdym detalu to moja pasja. Wkładam w nią mnóstwo serca i oddaje większość mojego czasu, ale w tym wszystkim nie chodzi o samą pracę, samo szycie, tu chodzi o drugiego człowieka, o budowanie relacji, o tworzenie pięknych chwil. Kiedy patrzę na uśmiechniętą twarz, a często łzy w oczach, bo dzięki mojej pracy kobieta czuje się wyjątkowa, piękna i pełna wiary w siebie, wtedy uśmiecham się i myślę: ja nie pracuję, ja współtworzę emocje…. Piękna suknia zdobi każdą Pannę Młodą, dodaje pewności siebie i podnosi poczucie własnej wartości, własnej atrakcyjności. Ubiór to niewerbalny komunikat nadawany do całego otoczenia. Ważne jest zatem, aby komunikat był prawidłowy, czyli suknia dobrze dobrana do charakteru kobiety, aby reprezentowała jej stosunek do innych, a jednocześnie wywoływał w otoczeniu pożądaną reakcje zwrotną – zachwyt.

 


Spersonalizowane suknie
Szycie sukni ślubnej, to tworzenie kreacji idealnie dopasowanych do indywidualnego piękna każdej kobiety. Taka forma tworzenia zapewnia kobietom to co unikatowe, niepowtarzalne, dopasowane, wygodne, a jednocześnie sensualne i kobiece. Przy tak indywidualnej pracy każdy model jest spersonalizowany, uwzględnia osobiste upodobania co do długości, rodzaju dekoltów, szerokości, kolorów i mnóstwa innych ważnych w sukni elementów, oraz detali. Każda suknia jest jedyna, nawet jeśli podobna do innych to nigdy taka sama. Takie wspólne tworzenie sukni to wręcz intymna relacja krawca, klientki i tkaniny.

„W erze, gdzie za człowieka wszystko robią maszyny, projektowanie i szycie ubrań jest jedną z ostatnich przystani tego, co ludzkie, personalne i nie podrabialne.”
— Christian Dior.

 

FOT. MAT. PRASOWE FIRMY ELJAK/MARINA RYGALINA

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: