Kolekcja 2020 – Anna Kara

Wyrazista i sensualna. Kolekcja 2020 to święto romansu i celebracja życia przepełnionego ulotnym pięknem. Całkowicie nowa kombinacja odważnych krojów i lekkich, zmysłowych sylwetek łączy się z charakterystycznym dla projektantki nowoczesnym romantyzmem. Sezon 2020 obejmuje głębokie dekolty, długie rozcięcia i transparentne, wielowarstwowe kompozycje tkanin.

Wraz z kolekcją 2020 Anna Kara wprowadza zaskakujące połączenia śmiałych konstrukcji i finezyjnych materiałów. Unikalne, ręcznie naszywane detale, elementy haute couture i kwiatowe motywy uzupełniają nowoczesną wizję projektantki. Klasyczną biel zmiękczają odcienie cielistego beżu i kości słoniowej. Całości dopełniają tiulowe treny i ultra lekkie spódnice. Mocniejszy charakter sukien podkreśla cechy współczesnej Panny Młodej – kobiety o wielu obliczach, silnej i zdecydowanej, w pełni akceptującej siebie, a jednocześnie wrażliwej i romantycznej.

Anna Kara wykorzystuje obszerną gamę koronek, jedwabiu i tiulu tworząc misterne, wielowątkowe kompozycje, które płynnie łączą się w subtelnym ruchu tkanin. W efekcie powstają bogato zdobione, a jednocześnie eteryczne suknie, idealnie dopasowane do kobiecej sylwetki. Każda z nich jest niepowtarzalna, tworzona indywidualnie przez zespół wykwalifikowanych rzemieślników.

Motyw przewodni kolekcji 2020 to celebracja piękna i ulotnych chwil, inspirowana impresją, nieustającą grą świateł, która uwodzi tajemnicą na tle skąpanej w słońcu Portugalii. Południowy klimat dekadenckiej dzielnicy Alfama, magia lizbońskich ogrodów i nieprzerwana zmienność oceanu współgrają z filozofią projektantki, aby żyć chwilą i śmiało podążać za pragnieniami. Od nowoczesnych, odważnych krojów po klasyczne sylwetki, Anna Kara po raz kolejny stworzyła ponadczasową kolekcję, która emanuje delikatnością, subtelnością i kobiecą zmysłowością.

Więcej na annakara.com

FOT.MAT.PRASOWE FIRM ANNA KARA

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: