Kobieta ponadczasowa klasyczna, współczesna z odrobiną błysku

TOMAOTOMO to moda przede wszystkim dla kobiet świadomych siebie. Kobiet, które wiedzą, czego oczekują od projektanta, oraz  tych które chcą eksponować swoje ego poprzez noszenie danego projektu.

TOMAOTOMO to nazwa wynikająca z przywiązania do Tomao – chłopca, który wyrósł na Tomka Olejniczaka, jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich projektantów. Wg projektanta moda to również język komunikacji. Ze względu na ogromną indywidualność każdej z kobiet, Tomasz Olejniczak stara się sprostać oczekiwaniom ich wszystkich, proponując różnorodny design, często spersonalizowany. Co więcej, kreator mody dodaje, że dość twardo stąpa po ziemi, przejawia sporą dawkę pragmatyzmu. Przy czym, nie zapomina o świecie wizji (fantazji i finezji), który towarzyszy mu przy tworzeniu każdej kolekcji.

Kolekcja z dedykacją

Inspiracją najnowszej kolekcji LaDorothee była tęsknota za światem żurnali, prezentujących wyjątkowe propozycje, za światem prawdziwej mody z wysokiej półki. Natchnieniem natomiast do każdego projektu była kobieta zmysłowa, romantyczna i nowoczesna. Kobieta, która ceni jakość i klasykę we współczesnej formie, z odrobiną błysku. Kobieta ponadczasowa. Kolekcja LaDorothee była zadedykowana mamie Tomasza Olejniczaka, jak mówi sam projektant: „było to dla mnie możliwością podziękowania jej za to, że dzięki jej wychowaniu doceniam modę jako sztukę”.

Nieszablonowe projekty

Suknie ślubne TOMAOTOMO to różnorodność, od romantycznych koronek po cekiny i geometrię w formie. Projektant stawia przede wszystkim na chęć zaprezentowania alternatywy dla standardowych propozycji. Tomasz Olejniczak wypełnia niszę, a tym samym trafia do kobiet, które szukają niesztampowych projektów. W dniu ślubu każda z nas pragnie, aby świat dostrzegł jej blask. TOMAOTOMO stara się sprostać tym oczekiwaniom i zawsze dba, aby przyszła Panna Młoda była jak najbardziej uśmiechnięta i pewna swojej wartości. Każda  klientka uczestniczy w przymiarkach, gdzie dopracowuje detale tej jedynej, wymarzonej sukni ślubnej razem z projektantem. Tomasz Olejniczak zaznacza, że kocha indywidualne projekty i te przemiłe spotkania.

Powracające trendy

Dzisiejsza moda ślubna idzie w wielu kierunkach. Kobiety ciągle pragną royal wedding, ale jest też wiele zwolenniczek stylu boho. TOMAOTOMO dzieli się z nami opinią, że moda ślubna to zawsze jest haute couture, chociaż czasami przybiera prostszą formę. To zjawisko jest odpowiedzią dla zróżnicowanych potrzeb Panien Młodych. Mówi się, że w modzie było już wszystko. Tomasz Olejniczak zgadza się z tym stwierdzeniem, jednak podkreśla, że trendy zawsze wracają w nowej, odświeżonej formie. Różnią się przy tym tkaniny, detale, a sama moda staje się bardziej spersonalizowana, szczególnie moda ślubna. Sama umiejętność przewidywania trendów to z jednej strony kwestia obserwacji potrzeb, ale też wyczucia tego, za czym tęsknimy, i czego dawno nie było- mówi projektant. Właśnie w momentach takich odczuć projektant tworzy wizję nadchodzącego trendu, który zostanie zaprezentowany w kolejnej kolekcji.

Czym projektant zaskoczy nas w swojej nowej kolekcji? Otrzymaliśmy zapewnienie, że będzie to kolekcja w stylu TOMAOTOMO – prosta w formie, ale romantyczna. Oczywiście tworzona z wysokiej jakości tkanin i wyróżniająca się ekskluzywnym wykończeniem.

Zankyou

Opracowanie oraz materiały zdjęciowe: Zankyou – Olga Pytlowska.

http://www.zankyou.pl

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: