Jest taka jedna rzecz…

Jest taka jedna rzecz, która przypominać wam będzie całe życie, o złożonej przez was obietnicy. Powinna zostać dobrana ze szczególną dokładnością i wyczuciem, ponieważ „dopóki śmierć was nie rozłączy” będzie widniała na serdecznych palcach u waszych prawych dłoni.

FOT. MAT. PRASOWE SEZAM

Dobranie odpowiedniej obrączki nie jest prostym zadaniem. Pojawia się coraz więcej wzorów, profili, kruszców, kolorów i wykończeń. I jak tu się zdecydować na tę jedną jedyną? Zanim rozpoczniecie tournée po salonach jubilerskich zastanówcie się, na co stawiacie i w czym będziecie czuć się dobrze. Wolicie klasykę czy może chcecie postawić na nutkę fantazji i ozdobić obrączki kamieniami, lub marzycie o połączeniu kilku kolorów złota? Ustalcie wspólnie zarys obrączki, która najbardziej się wam podoba.

Zacznijcie od wizyty w salonie jubilerskim (albo nawet kilku), przymierzcie i sprawdźcie, czy dany model wam się podoba i dobrze wygląda na palcu. Dobrym pomysłem jest też zapytanie o opinię wykwalifikowanego jubilera. On z pewnością pomoże w doborze odpowiedniego rozmiaru i szerokości pasującej do dłoni. Zapytajcie też o próbę złota i jej właściwości. Nie wybierajcie jej sami, jeśli nie wiecie czym się poszczególna próba charakteryzuje.

W salonie Sezam możecie być pewni, że zostaniecie obsłużeni na najwyższym poziomie. Pracownicy z chęcią przedstawią wam wszystkie możliwości, pomogą dopasować profil, zaproponują różne rozwiązania i przekażą swoją wiedzę, by jak najlepiej doradzić w każdej sytuacji.

Jeśli marzycie o kamieniu zdobiącym waszą obrączkę – nie ma problemu! W Sezamie macie ogromny wybór cyrkonii i kamieni szlachetnych takich jak brylanty, szafiry, szmaragdy i wiele innych, w różnych układach i kombinacjach.

FOT. MAT. PRASOWE SEZAM

Duży wybór biżuterii znajdziecie w sklepie online firmy. Czeka tam na was ponad 500 modeli obrączek, mnóstwo niepowtarzalnych pierścionków zaręczynowych, szeroki wybór biżuterii modowej i ślubnej oraz wiele eleganckich zegarków. Wszystko wykonane z największą starannością, dbałością o szczegóły i pasją.

Dopełnieniem obrączek będzie wybrany przez was grawer, który wykona dla was Jubiler Sezam. Może to być imię drugiej połówki, data, lub coś zupełnie innego, co przypominać wam będzie o tej drugiej osobie, z którą iść będziecie teraz razem, ramię w ramię, przez całe życie.

www.jubilersezam.pl

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: