Jeśli bajka, to tylko na Bali!

Jest takie miejsce na mapie świata,
gdzie magia i piękno ze sobą się splata.

(sł. Ryszard Marek Groński)

Polskie wesele przechodzi do lamusa
Pękające w szwach kościoły, rzesze osób z bliższej i dalszej rodziny, suto zastawione stoły na sali weselnej i tańce do białego rana jeszcze do niedawna były wizytówką tradycyjnych polskich ślubów i wesel. Do niedawna, gdyż prym w kwestiach miejsca, jak i przebiegu przyjęcia weselnego wiodą obecnie śluby zagraniczne. Rzym, Wenecja i Paryż zdają się być najczęściej obieranymi przez polskie pary miastami. Na ich atrakcyjność, prócz samej lokalizacji, wpływa m.in. specyficzny klimat, kultura i obyczaje danego miejsca, a także jego historia. Jak się jednak okazuje, dla Narzeczonych to wciąż za mało. Chcą czegoś nowego, niespotykanego, nietuzinkowego. Czegoś, co pozostanie w ich pamięci i do czego wracać będą we wspomnieniach z sentymentem.

Bajka na Bali
Chęć przeżycia ceremonii zaślubin intymnie i z dala od zgiełku dnia codziennego, z odrobiną magii połączonej z niecodzienną urokliwością samego miejsca i obszernym pakietem usług dodatkowych sprawia, że oczy Młodych wpatrzone są od pewnego czasu tylko w jeden punkt na horyzoncie. Bali, bo o niej tu mowa, to malownicza wyspa należąca do Indonezji. Ślub na niej to prawdziwa bajka. Szerokie piaszczyste plaże, zielone pola ryżowe, czy kwieciste ogrody to wymarzone miejsca na wypowiedzenie sakramentalnego TAK w iście tropikalnym klimacie. Powinniście jednak wiedzieć, że ta indonezyjska wyspa to nie tylko zapierające dech w piersiach krajobrazy i gwarancja pięknej pogody. To także niezapomniany balijski klimat, kultura i dobre duchy – wszak Bali to wyspa bogów.

fot. Ślubny Serwis "WY i MY" - Bydgoszcz

fot. Ślubny Serwis „WY i MY” – Bydgoszcz

Legalny pakiet kompleksowy
Istotną kwestią w wypadku ślubu na Bali jest jego legalność. Podczas balijskiej ceremonii zaślubin Młodej Parze towarzyszy polski rezydent, a przetłumaczony na język polski akt małżeństwa bez problemu potwierdzany jest przez polskie urzędy stanu cywilnego. Czegóż chcieć więcej?
Jak się jednak okazuje, bajeczny nastrój nie trwa chwilę. Po zawarciu związku małżeńskiego Para udaje się na romantyczną kolację tylko dla dwojga. Później Młodzi mają przed sobą jeszcze wiele dni na zwiedzanie wyspy i rozkoszowanie się jej atrakcjami – wszak ślub na Bali łączy w sobie ceremonię zaślubin i podróż poślubną, w trakcie której na Nowożeńców czekają m.in. wizyty w balijskich świątyniach, wycieczka do parku słoni i egzotycznych ptaków oraz masaż dla Pary połączony z kwiatową kąpielą.
Dla zakochanych przedkładających możliwość spędzania czasu tylko we dwoje nad inne rozrywki, polski rezydent przygotował wypoczynek w prywatnej willi z basenem. Cały pobyt Młodej Pary w tym indonezyjskim raju trwa aż 2 tygodnie, zaś niepowtarzalne wspomnienia pozostają z nią na całe życie.

Katarzyna Wojciechowska & Weronika Wojciechowska
Ślubny Serwis „Wy i My” – Bydgoszcz

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: