Jedyne takie buty

W przepięknym Krakowie, z dala od ulicznego zgiełku znajduje się niezwykła pracownia. Karol Stanios, bazując na pasji do wyrobów skórzanych, a w szczególności tradycyjnych metod produkcji wysokiej jakości obuwia stworzył miejsce, gdzie powstają buty jedyne w swoim rodzaju. Poznaj ich sekret…

Obuwie, które powstaje w pracowni Stanios jest wykonywane w tradycyjnym procesie rzemieślniczym, dlatego każdy klient ma pewność, że jego buty są niepowtarzalne – nikt nie ma identycznych. Każda para butów jest wykonywana ręcznie, z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów, jak najlepsze skóry czy naturalne kleje. Wszystkie podeszwy również są szyte ręcznie, co pozwala na ich wymianę w sytuacji, gdy są przetarte a w konsekwencji pozwala dłużej cieszyć się ulubioną parą.

Zindywidualizowany proces produkcji pozwala na wykreowanie butów idealnie odpowiadających na potrzeby klienta. Jednym z najważniejszych etapów jest zdjęcie miary. Jeśli wybieramy się osobiście do pracowni rzemieślnik sam zmierzy naszą stopę a na takie spotkanie należy przeznaczyć około godziny. Mamy jednak gwarancję, że buty będą przede wszystkim wygodne oraz eleganckie. Ponadto, po zebraniu wszystkich informacji o ich kształcie oraz specyficznych cechach stóp zostają przygotowane indywidualne kopyta, które opisane pozostają w pracowni, co w przypadku wykonywania kolejnej pary znacznie skraca ten proces.

Skąd wzięła się ta nietypowa pasja? Początkowo Karol Stanios zainteresował się obuwiem historycznym – takie również były pierwsze samodzielnie wykonane przez niego buty. Chcąc podnieść sobie poprzeczkę zaczął zgłębiać tajniki produkcji współczesnych fasonów. Obecnie, dzięki ogromnemu doświadczeniu doskonale łączy to, co najlepsze z przeszłości z wymogami podyktowanymi przez czasy obecne.

W pracowni Stanios priorytetem jest tworzenie wygodnych butów z charakterem i dbałością o jak najwyższą jakość. Dążenie do doskonałości w każdym elemencie, wynikające z ogromnej pasji napędza do działania i pozwala odpowiadać na zindywidualizowane potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Ślub to doskonała okazja na takie podkreślenie swojej indywidualności – każda historia miłości jest wyjątkowa zatem zasługuje na nadzwyczajną oprawę. Świadomość, że mamy niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju buty z pewnością doda nam pewności siebie.

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: