Jak zorganizować pierwszą wizytę w salonie sukien ślubnych?

Wybór sukni ślubnej od pokoleń wzbudza wiele emocji w przyszłych Pannach Młodych. Każda z nas pragnie bowiem prezentować się w tym wyjątkowym dniu modnie i z klasą. To czy uda nam się osiągnąć zamierzony efekt, w dużej mierze zależy od tego, jak podejdziemy do poszukiwań i zakupu ślubnej kreacji. Wbrew pozorom, znalezienie idealniej, dopasowanej w każdym detalu sukni, nie jest takie łatwe, jak zakup codziennej odzieży! O tym, jak właściwie podejść do tego wymagającego zadania, powiemy poniżej!

Kiedy zacząć szukać idealnej sukni ślubnej?

Poszukiwania wymarzonej kreacji weselnej warto rozpocząć tuż po zaręczynach, kiedy wspólnie z przyszłym mężem ustaliliśmy datę ślubu. W tym momencie warto zacząć rozglądać się za idealną sukienkę wirtualnie – przeglądać Pinteresta, portale z inspiracjami ślubnymi, a także zaglądać do katalogów mody ślubnej i na strony www salonów sukien ślubnych w Krakowie. Dzięki temu zapoznamy się z aktualną ofertą ślubnych kreacji, dowiemy się, co „piszczy” w modzie ślubnej oraz będziemy wiedziały, czego dokładnie poszukujemy.

 

 fot. EVITA

 

Sam salon sukien ślubnych w Krakowie warto natomiast odwiedzić na ok. pół roku przed ślubem. Jest to odpowiedni moment, aby w praktyce zapoznać się z ofertą sklepu, przymierzyć wybrane kreacje oraz ocenić, jak prezentują się na naszej sylwetce. Na pierwszą wizytę w salonie warto umówić się telefonicznie – w ten sposób zyskamy bowiem pewność, że obsługa salonu będzie tylko do naszej dyspozycji oraz poświęci maksimum swojej uwagi naszym potrzebom.

Salon sukien ślubnych w Krakowie to miejsce, w którym nie tylko zobaczymy najpiękniejsze kreacje, ale także uzyskamy profesjonalną pomoc w doborze tej jednej jedynej, wprost skrojonej na naszą miarę. Doświadczone konsultantki będą wiedziały, o co pytać, aby zaproponować nam najlepiej dopasowane do naszych potrzeb kreacje oraz jaki fason i krój dobrać do naszej sylwetki.

Jak przygotować się do pierwszych przymiarek? Kogo i co ze sobą zabrać?

Pierwsza wizyta w salonie sukien ślubnych to bardzo emocjonujące przeżycie dla każdej przyszłej panny młodej. Warto się do niej odpowiednio przygotować, aby nasze doświadczenia były pozytywne, pozostawiły po sobie same miłe wspomnienia, a sama wizyta zakończyła się sukcesem, czyli zamówieniem idealnej kreacji. Na pierwszą wizytę w salonie warto wybrać się w towarzystwie zaufanej osoby. Najlepiej, aby była to bliska naszemu sercu kobieta, która spojrzy na nas obiektywnym okiem oraz dobrze doradzi w razie wątpliwości. Może być to np. nasza mama, siostra, przyjaciółka lub teściowa.

Bardzo ważne jest zadbanie o odpowiedni wygląd. Każdy salon sukien ślubnych w Krakowie prosi, aby klientki przychodziły na pierwsze przymiarki bez mocnego, kolorowego makijażu, który może trwale zabarwić białe sukienki. Warto także zadbać o odpowiednią bieliznę – do mierzenia najlepiej sprawdzi się cielisty, bezszwowy komplet ze stanikiem z odpinanymi ramiączkami, który pozwoli komfortowo mierzyć różne modele i kroje sukien. Aby ułatwić sobie i obsłudze pracę, warto zabrać ze sobą także zebrane wcześniej inspiracje, które pozwolą skupić się na kreacjach w naszym guście.

Partnerem artykułu jest salon sukien ślubnych Kraków Evita

www.evita.com.pl/nasze-salony/krakow-malopolska/

fot. mat. prasowe Firmy

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: