Jak woda i ogień

Cartier i Boucheron to firmy oferujące wachlarz przepięknej biżuterii. Kolekcje marek można by porównać do ognia i wody. Cartier specjalizuje się w delikatnej, lekkiej biżuterii, Baucheron natomiast stawia na okazałość oraz liczne zdobienia i żłobienia. Nie można ich sobie przeciwstawić. Kolekcje bowiem uzupełniają się i przeplatają. Mogą tworzyć świetny duet!

Cartier

Zwiewność, delikatność, subtelność, finezja – tak opisać można przepiękną kolekcję Amulette de Cartier. Złote lub srebrne naszyjniki, bransoletki i pierścionki ozdobione zostały diamentami. Zestawy stworzone zostały w wielu kolorach, więc nie ma problemów z niedopasowaniem ich do koloru ubrania. Kolekcja Trinity to charakterystyczne sploty i mieszanka barw. Połączenie białego, żółtego i różowego złota znakomicie współgra ze sobą i z pewnością przyciągnie uwagę każdego.

 

Boucheron

Dzikość, tajemniczość, wolność – te hasła odzwierciedlają biżuterię marki Boucheron. Przedmioty są bogato zdobione – nie brak w nich diamentów i szlachetnych kamieni. Serpent Boheme to kolekcja ręcznie rzeźbiona i polerowana na kształt łusek węża, a później wysadzana drogocennymi diamentami. W ofercie firmy znaleźć można pierścionki w kształcie zwierząt, długie kolczyki czy duże naszyjniki. Tę biżuterię dla odważnych nosi wiele gwiazd z czerwonego dywanu – między innymi Emma Watson, Beyonce czy Salme Hayek.

Nie można powiedzieć, że obie marki specjalizują się tylko i wyłącznie w biżuterii w jednym stylu. Tworzą one bowiem wiele kolekcji i każda różni się znacznie od poprzedniej. Cartier i Boucheron mogą być dla siebie fantastycznym uzupełnieniem. Połączenie subtelności z wolnością to przecież para doskonała! Biżuteria obu firm na pewno sprawdzi się świetnie jako podarunek dla kogoś ważnego i bliskiego sercu. Diamenty i inne szlachetne kamienie przyczynią się do tego, by obdarowana osoba poczuła się naprawdę wyjątkowo. Jeśli jako Panna Młoda chcesz wyglądać zjawisko i marzysz by jeszcze bardziej zabłysnąć na swoim ślubie robiąc „efekt wow”, załóż biżuterię nadzwyczajnych marek i zwracaj nią uwagę wszystkich gości!

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: