IX Festiwal Kuchni Greckiej

„Magazyn Wesele” zaprasza na Greckie święto smaku! Już 26 marca w Warszawie odbędzie się kolejny, dziewiąty Festiwal Kuchni Greckiej.

Festiwal ten jest cyklicznym wydarzeniem mającym na celu propagowanie w Polsce tradycyjnej kuchni greckiej, oryginalnych produktów zarówno wśród hotelarzy, restauratorów, szefów kuchni i kucharzy, jak i wśród konsumentów. Polscy kucharze pod „fachowym okiem” będą mogli zaprezentować swoje zdolności na konkursie kulinarnym, w którym weźmie udział 12 kucharzy z całej Polski. Ich zadaniem będzie przygotowanie dania z wykorzystaniem oryginalnych greckich produktów. W tym roku Festiwal odbędzie się 26 marca na XVIII Międzynarodowych Targach Gastronomicznych Eurogastro w Warszawie.

Inauguracji Festiwalu dokona Ambasador Grecji w Polsce p. Tasia Athanasiu. Swoją obecnością na festiwalu zaszczyci m.in. Mnich ze świętej Góry Athos o. Epifanios Milopotaminos, który wykona autorski pokaz kulinarny połączony z degustacją. Na wszystkich odwiedzających czeka wyśmienita kawa, oryginalne greckie przysmaki oraz wiele niezapomnianych atrakcji.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wielkim międzynarodowym wydarzeniu, którego pomysłodawcą i Organizatorem jest Theofilos Vafidis – znany i ceniony Mistrz i Doradca Kulinarny.

IX Festiwal Kuchni GreckiejWięcej informacji znajdziecie na: www.vafidis.pl

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: