Inspiro Wedding – wspiera, troszczy się i działa

Zegar tyka. Chcielibyście rozpocząć planowanie wymarzonego dnia, ale ciągle brakuje Wam czasu? Za Wami ciągnie się długa lista obowiązków? A może po prostu nie wiecie od czego zacząć? Inspiro Wedding powstało, aby wspierać Młode Pary w organizacji ślubu i wesela.

Ślub i wesele pod okiem konsultantek z Inspiro Wedding

Inspiro Wedding to agencja, która od lat działa na terenie całej Polski. Konsultantki zorganizowały już tysiące niezapomnianych uroczystości weselnych.  Działały we Wrocławiu, gdzie znajduje się główna siedziba firmy, w Warszawie, Krakowie czy Jeleniej Górze. Kilometry nie stanowią żadnej przeszkody, jeśli w grę wchodzi wsparcie podczas organizacji najpiękniejszego dnia w Waszym życiu.

Zrobimy dla Was wszystko

Nie musicie się martwić, że o czymkolwiek zapomnicie. To Inspiro Wedding będzie pamiętać o wszystkim, jeśli tylko powierzycie im organizację tego dnia od A do Z. Wedding planner zajmie się zarówno formalnościami, jak i stworzeniem niesamowitej aury – wybierze muzykę, kwiaty, dekoracje, menu i papeterię. Również oni znajdą dla Was najlepszych usługodawców: fotografa, kamerzystę, barmana, animatora, każdego – kogo  tylko zapragniecie. Profesjonalne konsultantki uczynią wszystko, aby Wasz dzień był taki, jaki sobie wymarzyliście.

FOT. MATERIAŁY PRASOWE: INSPIRO WEDDING


FOT. MATERIAŁY PRASOWE: INSPIRO WEDDING

Służymy dobrą radą

Jeśli jednak zawsze marzyliście o czynnym uczestnictwie w przygotowaniach Waszego ślubu i wesela, ale macie wątpliwości co do wyboru pewnych usług, nie wiecie od czego zacząć lub też chcielibyście poznać nasze zdanie na jakiś temat – zawsze możecie skorzystać tylko z częściowego zakresu wsparcia. Wówczas zajmiemy się tymi elementami uroczystości, w których będziecie potrzebować naszej pomocy. To bardzo wygodna propozycja, ponieważ taką współpracę można nawiązać na dowolnym etapie przygotowań do wymarzonego dnia.

FOT. MATERIAŁY PRASOWE: INSPIRO WEDDING

 

FOT. MAT. PRASOWE: INSPIRO WEDDING

Więcej na inspiro-wedding.pl

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: