Idealny prezent ślubny

Czy istnieje idealny prezent dla Pary Młodej? Ciężko to ocenić. Bowiem każda para ma inny gust, inne rzeczy są jej potrzebne i z innych się ucieszy. Jak więc wybrać coś, co spodoba się i przyda przyszłym małżonkom? Wbrew pozorom nie jest to aż takie trudne!

Zapytaj

Najlepszym sposobem na zorientowanie się, jaki prezent będzie trafny, jest zapytanie. Jeśli nie chcesz robić tego wprost, podpytaj dyskretnie świadków. Może okazać się, że mają oni listę wymarzonych prezentów Pary Młodej i podpowiedzą Ci co konkretnie kupić. Jeśli takiej listy nie posiadają, zapewne znają się z Młodymi, wiedzą o ich planach i potrzebach i będą w stanie pomóc przy wyborze prezentu. Tak samo pomoce mogą być rodziny Nowożeńców. Siostra, brat, rodzice – kto zna ich lepiej niż oni?

Miej oczy szeroko otwarte

FOT. MAT. PRASOWE HEFRA

FOT. MAT. PRASOWE HEFRA

Wykorzystuj okazje i zdobyte informacje. Para Młoda często dzieli się ze znajomymi swoimi zamiarami i marzeniami. Czasem jest też wypytywana o plany na przyszłość. Może wiesz, że przyszli małżonkowie po ich wielkim dniu chcą wybrać się w podróż poślubną, ale nie mają jeszcze odpowiednich walizek? Albo są ciągle zmęczeni i  przydałby im się weekend w SPA? A może są miłośnikami aktywności fizycznych i ucieszyliby się z vochera na lot paralotnią? Może dopiero urządzają swoje mieszkanie i galanteria stołowa będzie strzałem w dziesiątkę?

W takim wypadku świetnym rozwiązaniem staną się ekskluzywne produkty firmy Hefra, której początki sięgają XIX wieku. Sztućce i biżuteria stołowa Hefry wykonywane są ze srebra najwyższej próby 925, platerowane srebrem próby 999 i wykonane ze stali nierdzewnej 18/10. Firma słynie przede wszystkim z zestawów sztućców, cukiernic, świeczników, pater, tac i wielu innych przedmiotów zdobiących stół i wnętrze. Istnieje możliwość wygrawerowania dedykacji na wybranym elemencie, dzięki czemu zostanie on pamiątką na całe życie.

Kolekcja firmy jest ogromna i z pewnością dla niejednego wybór tego idealnego elementu, może sprawiać nie lada wyzwanie. Jeśli masz obawy przed wybraniem konkretnego zestawu, możesz zdecydować się na kartę podarunkową. Młoda Para sama będzie mogła wyszukać w ofercie Hefry to, co najbardziej jej się przyda i spodoba.

www.hefra.pl

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: