Idealny pierwszy taniec? Tak, z Bohema Dance Ekologiczna Szkoła Tańca!

Niezależnie od Waszego poziomu zaawansowania, doświadczeni instruktorzy dostosują choreografie do umiejętności i wymarzonej muzyki. Krok po kroku przygotują Was na ten wielki dzień!
www.bohemadance.pl

 

Indywidualny, dostosowany do narzeczonych, kurs pierwszego tańca? Brzmi ciekawie!
Tak, wiemy, że „ten” dzień jest dla przyszłej pary młodej wyjątkowy, a pierwszy taniec, którym chcieliby oczarować wszystkich gości to stresujący moment, dlatego zrobimy wszystko, aby jak najlepiej przygotować zakochanych do ich występu. Nasze podejście do kursantów jest bardzo indywidualne, dlatego najpierw robimy wywiad z parą narzeczonych, a następnie dopasowujemy odpowiedniego nauczyciela, z którym para wspólnie wybiera muzykę i kroki. Takie podejście się sprawdza! Podobne charaktery i zrozumienie skutkują wspaniałą atmosferą na zajęciach i oszałamiającym efektem końcowym!

Wiele par pyta, kiedy jest idealny moment na rozpoczęcie nauki pierwszego tańca?
Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ale przyszli Państwo młodzi powinni wiedzieć, co chcą osiągnąć. Mamy kursantów, którzy rok przed planowanym weselem zapisują się na indywidualne lekcje, ale mieliśmy również sytuacje, kiedy para narzeczonych odezwała się do nas w środę, a ślub był zaplanowany na sobotę! Zdążyli skorzystać z jednej, ale za to dłuższej i bardzo intensywnej lekcji. Mimo wszystko wiemy, że efekt był oszałamiający! Zatem nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Stawiamy jednak na systematyczność, dzięki której Państwo młodzi będą mogli czuć się pewnie, płynąć po parkiecie, przed nieraz bardzo wymagającą widownią, jaką są goście weselni.

A na zakończenie kursu wspaniały prezent!
W pakiecie 10 zajęć indywidualnych oprócz dostosowania odpowiednich godzin zajęć dla narzeczonych, mamy również niespodziankę! Na pamiątkę tej wspaniałej przygody, przyszła para młoda otrzymuje od nas specjalnie przygotowane nagranie swojej próby generalnej w naszym studio, które może posłużyć nie tylko jako powtórka układu, ale przede wszystkim stanowi piękną pamiątkę, do której z przyjemnością wspólnie powrócą.

I te piękne, ślubne buty, które można u Was kupić!
Jeśli pierwszy taniec, to tylko w pięknych i wygodnych butach! Zakochani często nie zdają sobie sprawy, że od butów, w których tańczą swój pierwszy taniec naprawdę bardzo dużo zależy. Mają oni wybór: wyposażyć się w dwie pary, jedną odpowiednią na wesele, a drugą specjalnie przeznaczoną na pierwszy taniec lub zdecydować się na jedną parę na obie okoliczności. Zdecydowanie polecamy drugą opcję, czyli zakup profesjonalnych butów tanecznych. Te, które można znaleźć u nas w studio są wykonywane ręcznie, z wysokiej jakości materiałów i przyjeżdżają do nas z samej Portugalii. W tych butach Państwo młodzi przetańczą tę wyjątkową noc do białego rana!

A na podróż poślubną taneczny boot camp?
Jak najbardziej, jest taka możliwość. W ramach tak zwanych boot campów, czyli wyjazdów, na których głównie skupiamy się na rozwijaniu tanecznych umiejętności, dotarliśmy z naszą szkołą już na 4 kontynenty, odwiedziliśmy m.in.: Tanzanię, Seszele, Malediwy, Japonię i USA. Spędź z nami intensywne, taneczne dni w najpiękniejszych zakątkach świata! Serdecznie zapraszamy na kontynuacje swojego pierwszego tańca podczas miesiąca miodowego. A może para narzeczonych chciałaby wykorzystać wyjazd właśnie na naukę choreografii pierwszego tańca w pięknym i słonecznym miejscu? Nie wykluczamy żadnej możliwości!

A jeszcze warto spytać, dlaczego ekologiczna szkoła tańca?
Podejście eko w tych czasach jest bardzo ważne. Tak, bez wątpienia pod tym względem jest to wyjątkowe miejsce. Nie słyszeliśmy jeszcze o szkole tańca o ekologicznym podejściu! Założona została przez wyjątkową osobę, ekonomistkę środowiskową, ale jednocześnie amatorkę, marzącą od dzieciństwa o tym by tańczyć – doktor Katarzynę Michniewską. Jej sen o tańcu spełnia się bardzo późno, bo dopiero w dojrzałym życiu, jednakże nie przeszkodziło to w stworzeniu jedynego w swoim rodzaju tanecznego studio, w którym poprzez taniec chce dotrzeć do świadomości ludzi żyjących na zdewastowanej planecie. Nie ma w naszym studio miejsca dla jednorazowego plastiku czy braku segregacji odpadów. W holu szkoły mieści się pięć pojemników na odpady, a dla każdego uczestnika zajęć dostępna jest woda mineralna w szklanej butelce. Mamy nawet swoje 17 powodów dlaczego jesteśmy ekologiczni, jak 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju! Chcemy zadbać o naszych Kursantów, ich kondycję, ale przede wszystkim o ich zdrowie środowiskowe!

Naprawdę jesteście jedyni w swoim rodzaju!
Nasze studio jest wyjątkowe, mamy również wyjątkowych Instruktorów, którzy skupiają się na potrzebach naszych kursantów. Zapraszamy wszystkie pary planujące ten piękny dzień, na wspaniałą przygodę jaką jest przygotowywanie choreografii na pierwszy taniec. Być może zostaną z nami na dłużej, aby później, już jako małżeństwo zostać Królem i Królową parkietu na każdej imprezie, na której się pojawią!


Opinia kursantów:
„Profesjonalista, perfekcjonista i wspaniały nauczyciel – tak w kilku słowach możemy opisać naszego Instruktora. Dzięki niemu chętnie uczestniczyliśmy w zajęciach organizowanych przez szkołę tańca Bohema Dance. Choreografia naszego tańca została zaproponowana przez szkołę i dopasowana do nas. Efekt był oszałamiający! Polecam każdemu kto chciałby, aby jego pierwszy taniec był wyjątkowy i niepowtarzalny, a jego nauka była świetną zabawą!” – Maciek i Ola.

Serdecznie zapraszamy!

FOT.MAT.PRASOWE FIRMY: BOHEMA DANCE EKOLOGICZNA SZKOŁA TAŃCA

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: