Idealne perfumy dla Panny Młodej

Jeśli jeszcze nie znalazłaś swojego zapachu, który pasuje do ciebie perfekcyjnie, lub jeśli jeszcze nie znalazłeś trafionego prezentu dla swojej narzeczonej – podpowiadamy – tym prezentem niewątpliwie może stać się Balmain Extatic Gold Musk.

FOT. MAT. PRASOWE BALMAIN

FOT. MAT. PRASOWE BALMAIN

W 2014 roku dom mody Balmain, pod kierownictwem Oliviera Rousteing, wprowadził do sprzedaży perfumy Extatic. W tym samym roku zadebiutowała edycja Extatic Eau de Toilette, po której pojawił się kolejny zapach – Extatic Intense Gold. W 2016 roku linia powiększyła się o czwartą propozycję zapachu – Extatic Gold Musk.

Zapach ten określa się jako kuszący i luksusowy odpowiednik oryginału, o eleganckich kwiatowo – drzewno – piżmowych tonach. Nuty otwarcia obejmują świeże i czyste połączenie bergamotki i aldehydów. Egzotyczna tahitańska gardenia w akordzie serdecznym została zmieszana z korzennym i zmysłowym drzewem kaszmirowym, oraz drewnem akigala. Na bazę składa się kremowy i ciepły sandałowiec z dodatkiem żywic i animalistycznego piżma. Kompozycję opracowała Sonia Constant.

FOT. MAT. PRASOWE BALMAIN

FOT. MAT. PRASOWE BALMAIN

Nuty głowy: bergamotka, aldehydy

Nuty serca: tahitańska gardenia, drzewo kaszmirowe, drewno akigala

Nuty bazy: sandałowiec, żywice, piżmo

Perfumy zamknięto w białym, lakierowanym flakonie nawiązującym do białej jedwabnej sukienki z kolekcji Balmain.

balmain_logo

perfumy dostępne na www.douglas.pl

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: