Idealna pod każdym względem

Panna Młoda. Taka właśnie chce być w tym ważnym dniu. Piękny makijaż, idealnie ułożone włosy i manicure, który przetrwa całą weselną zabawę w perfekcyjnym stanie…

FOT. MAT. PRASOWE CHIODO PRO

Hybryda nie taka straszna

Wiele kobiet nie decyduje się na hybrydowy manicure, ponieważ obawiają się zniszczonej płytki i długiego stanu przywracania jej do zdrowia. Jednak ten rodzaj formowania paznokci jest bardzo mało inwazyjny, dzięki czemu nie uszkadza naturalnych struktur paznokcia aż tak bardzo, jak na przykład żelowe paznokcie. Co więcej, cechuje się niezwykle długą trwałością, gdyż najlepsze z hybryd są w stanie utrzymywać nienaganny wygląd aż do 3 tygodni. Dlaczego więc nie zdecydować się na ten rodzaj manicure i cieszyć się pięknym wyglądem paznokci w tym wyjątkowym dniu? A co więcej, móc wykonać swoje zdobienia samemu w domu!

Piękny kolor, niesamowita trwałość

Marka ChiodoPRO proponuje w tej dziedzinie szeroką paletę odcieni, od szalonych czerwieni czy fuksji, po stonowane beże i odcienie nude. Panna Młoda może więc dostosować kolor swoich paznokci do motywu przewodniego przyjęcia, a co więcej, wykonać zdobienia paznokci na przykład metodą syrenki czy efektu szkła. Tak szeroka oferta pozwala na bawienie się dowolnie kolorami oraz ozdobami, stwarzając wyjątkową stylizację, która zostanie utrwalona na weselnych zdjęciach. Dzięki trwałości porównywalnej do żeli UV, paznokcie bez trudu wytrzymają całą zabawę oraz sesję zdjęciową, uwieczniającą ten cudowny dzień. Panna Młoda nie będzie musiała martwić się więc o stan swoich paznokci i w pełni oddać się zabawie i radości, zapominając o niepotrzebnych troskach.

FOT. MAT. PRASOWE CHIODO PRO

Początki nie muszą być ciężkie

Kobiety, które dopiero zaczynają swoją przygodę z hybrydami mogą liczyć na wsparcie specjalistów z ChiodoPRO, korzystając z filmów instruktażowych, zamieszczanych na stronie internetowej marki. Co więcej, firma oferuje pełne wyposażenie domowego zaplecza stylizacji paznokci, jak lampy do utwardzania lakierów, pilniki czy bazy. Dzięki temu każda Panna Młoda będzie mogła samodzielnie wykonać cały manicure przy pomocy produktów ChiodoPRO i cieszyć się pięknymi paznokciami w dniu ślubu.

www.chiodo.pl 

Share

O MAGAZYNIE