Idealna cera w dniu ślubu

Zawsze chcemy, aby nasza cera wyglądała perfekcyjnie. To właśnie dlatego  poddajemy się zabiegom pielęgnacyjnym i staramy się dbać o nią najlepiej, jak tylko potrafimy. Jednak gdy nadchodzi dzień zaślubin nasze wymagania wobec siebie oraz produktów, których używamy wzrastają. Jak więc wybrać produkty, które nas nie zawiodą i sprostają wszystkim wymaganiom?

Podstawy na początek

Warunkiem idealnej cery są dwa podstawowe filary. Pierwszym z nich jest odpowiednia pielęgnacja. Dopasowane do wymagań naszej cery produkty oraz regularne ich stosowanie mogą wpłynąć na witalność naszej skóry i doprowadzić ją do idealnego stanu  w tak ważnym dla nas dniu. Na tym aspekcie nie należy oszczędzać – zarówno czasowo, jak i finansowo. Warto poświęcić dodatkowe 15 minut na zrobienie maseczki czy dokładną aplikację serum oraz kremu. Powinnyśmy pamiętać także o tym, aby inwestować w kosmetyki o dobrym i naturalnym składzie, które zostały stworzone z drogocennych i naturalnych produktów. Efekty zauważymy jeszcze na długo przed planowaną datą zaślubin, a do tego dnia nasza skóra będzie w idealnym stanie.

FOT. MAT. PRASOWE EISENBERG PARIS

Drugi (i równie ważny) filar

FOT. MAT. PRASOWE EISENBERG PARIS

Produktem, który również zasługuje na uwagę i powinien być odpowiednio dopasowany do naszych potrzeb jest oczywiście podkład. Odpowiednie dobranie tonacji oraz formy jest tutaj niezwykle istotne, ponieważ powinien być to fluid do zadań specjalnych – który nie spłynie z naszej twarzy pod wpływem łez, przetrzyma całonocną zabawę oraz zakryje ewentualne niedoskonałości. Odpowiednie dobranie podkładu wymaga jednak czasu, dlatego zawsze powinnyśmy wybrać się do drogerii i wypróbować kosmetyk, a najlepiej przed ostatecznym zakupem poprosić o próbkę, abyśmy mogły sprawdzić jego trwałość i zobaczyć, jak pracuje na naszej skórze. Z tego powodu polecamy, abyście zaaplikowały go wychodząc na imprezę, na przykład na wieczór panieński – kiedy mogą pojawić się łzy wzruszenia i na pewno będziecie się bawić. Podkład, który przejdzie taki test z powodzeniem na pewno sprawdzi się idealnie w dniu ślubu.

Wybór ma znaczenie

Na rynku jest jednak wiele marek kosmetycznych, a testowanie każdej z nich może zająć naprawdę dużo czasu (którego podczas ślubnych przygotowań mamy w niedostatku). Jeśli więc zastanawiacie się, od której marki zacząć w poszukiwaniu przedślubnego zestawu kosmetycznego, polecamy wybrać się do stoiska Eisenberg Paris. Kosmetyki tej marki cechują się bardzo wysoką jakością i naprawdę mogą pomóc wam w stworzeniu idealnego wizerunku w tym ważnym dniu.

kosmetyki Eisenberg Paris dostępne na stronie www.sephora.pl

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: