Idealna cera w dniu ślubu

Zawsze chcemy, aby nasza cera wyglądała perfekcyjnie. To właśnie dlatego  poddajemy się zabiegom pielęgnacyjnym i staramy się dbać o nią najlepiej, jak tylko potrafimy. Jednak gdy nadchodzi dzień zaślubin nasze wymagania wobec siebie oraz produktów, których używamy wzrastają. Jak więc wybrać produkty, które nas nie zawiodą i sprostają wszystkim wymaganiom?

Podstawy na początek

Warunkiem idealnej cery są dwa podstawowe filary. Pierwszym z nich jest odpowiednia pielęgnacja. Dopasowane do wymagań naszej cery produkty oraz regularne ich stosowanie mogą wpłynąć na witalność naszej skóry i doprowadzić ją do idealnego stanu  w tak ważnym dla nas dniu. Na tym aspekcie nie należy oszczędzać – zarówno czasowo, jak i finansowo. Warto poświęcić dodatkowe 15 minut na zrobienie maseczki czy dokładną aplikację serum oraz kremu. Powinnyśmy pamiętać także o tym, aby inwestować w kosmetyki o dobrym i naturalnym składzie, które zostały stworzone z drogocennych i naturalnych produktów. Efekty zauważymy jeszcze na długo przed planowaną datą zaślubin, a do tego dnia nasza skóra będzie w idealnym stanie.

FOT. MAT. PRASOWE EISENBERG PARIS

Drugi (i równie ważny) filar

FOT. MAT. PRASOWE EISENBERG PARIS

Produktem, który również zasługuje na uwagę i powinien być odpowiednio dopasowany do naszych potrzeb jest oczywiście podkład. Odpowiednie dobranie tonacji oraz formy jest tutaj niezwykle istotne, ponieważ powinien być to fluid do zadań specjalnych – który nie spłynie z naszej twarzy pod wpływem łez, przetrzyma całonocną zabawę oraz zakryje ewentualne niedoskonałości. Odpowiednie dobranie podkładu wymaga jednak czasu, dlatego zawsze powinnyśmy wybrać się do drogerii i wypróbować kosmetyk, a najlepiej przed ostatecznym zakupem poprosić o próbkę, abyśmy mogły sprawdzić jego trwałość i zobaczyć, jak pracuje na naszej skórze. Z tego powodu polecamy, abyście zaaplikowały go wychodząc na imprezę, na przykład na wieczór panieński – kiedy mogą pojawić się łzy wzruszenia i na pewno będziecie się bawić. Podkład, który przejdzie taki test z powodzeniem na pewno sprawdzi się idealnie w dniu ślubu.

Wybór ma znaczenie

Na rynku jest jednak wiele marek kosmetycznych, a testowanie każdej z nich może zająć naprawdę dużo czasu (którego podczas ślubnych przygotowań mamy w niedostatku). Jeśli więc zastanawiacie się, od której marki zacząć w poszukiwaniu przedślubnego zestawu kosmetycznego, polecamy wybrać się do stoiska Eisenberg Paris. Kosmetyki tej marki cechują się bardzo wysoką jakością i naprawdę mogą pomóc wam w stworzeniu idealnego wizerunku w tym ważnym dniu.

kosmetyki Eisenberg Paris dostępne na stronie www.sephora.pl

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: