I Warsztaty dla przyszłych Panien Młodych

30 marca, w Rzeszowie w Hotelu Villa Riviera odbędą się I Warsztaty dla przyszłych Panien Młodych, które poświęcone będą m.in. kreacji wizerunku Panny Młodej oraz organizacji wymarzonego ślubu.

W planie warsztatów są m.in. pokazy: bielizny, sukienek dla małych druhenek Al-Da oraz sukni ślubnych Afrodyta. Główną atrakcją warsztatów będzie metamorfoza uczestniczek. Z pośród przybyłych przyszłych Panien Młodych wybierzemy 3, które pod okiem fryzjerów, makijażystek i ekspertów od ubioru przemienią się w piękne Panny Młode.

Oprócz tego uczestnicy warsztatów dowiedzą się, w jaki sposób dopasować makijaż i fryzurę do typu swojej urody, sylwetki czy charakteru ceremonii ślubnej. A także jakie są najnowsze trendy w modzie ślubnej i czy warto się nimi kierować wybierając suknie ślubną – o tym porozmawiamy z producentką pięknej i twórczej kolekcję sukni ślubnych Afrodyta.

Druga część warsztatów poświęcona będzie organizacji perfekcyjnego ślubu. Doświadczona organizatorka wesel Sabina Miazga opowie nam od czego zacząć organizację ślubu, na co zwrócić szczególną uwagę, jakich błędów nie popełniać itp. Przyjrzymy się bliżej proponowanym atrakcjom weselnym takim jak fotobudka, animator dla dzieci, fontanna czekoladowa czy pokaz barmański. Nie zabraknie także degustacji tortu weselnego i drinków.

Fot. Dawid Markiewicz

Fot. Dawid Markiewicz

Na zakończenie spośród zakupionych biletów rozlosujemy szereg atrakcyjnych nagród, m.in.:

– bon o wartości 700 zł na zakup sukni ślubnej Afrodyta

– biżuterię ślubną z kryształami Swaroskiego

– welony ślubne

– roczną prenumeratę „Magazynu Wesele”

– bony o wartości 50 zł na zakup zaproszeń i podziękowań w sklepie Pol-druk

– pakiety kosmetyków,

– kupony na makijaż próbny i wiele innych.

Oprócz tego podczas Warsztatów, będzie można kupić suknie ślubne Afrodyta w cenie niższej o 450 zł. Pozostałe firmy również oferują spore rabaty na zakupy.

Wstęp 5 zł od osoby. Każdy bilet bierze udział w losowaniu nagród

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwacje:

tel.:  +48 792 426 323 lub e-mail redakcja@slubowisko.pl

Bilety można zakupić w redakcji portalu Ślubowisko.pl ul. Słowackiego 24/1108, Rzeszów, od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00.

W dniu Warsztatów bilety do kupienia bezpośrednio przed wejściem w Hotelu Villa Riviera.

Zapraszamy na przyszłe Panny Młode z osobami towarzyszącymi na warsztaty.

t2

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: