Grupa Pronovias wspiera personel szpitalny na świecie

Barcelona, ​​19 marca 2020 r. – Pronovias Group, światowy lider w dziedzinie luksusowej odzieży ślubnej, przekazuje suknie ślubne przyszłym paniom młodym zatrudnionym w szpitalach, które pracują na pierwszej linii pandemii COVID-19.

Grupa Pronovias rozpoczęła ten program w Chinach na początku tego roku i już zapewniła wielu zaangażowanym chińskim pielęgniarkom i lekarkom piękne suknie ślubne. Teraz rozszerzają wysiłki na wiele krajów na całym świecie.

Ich pasją są stylowe narzeczone na całym świecie, dlatego oferują suknie ślubne wszystkim zaręczonym pracownikom szpitali, od lekarzy i pielęgniarek po dozorców i pracowników stołówek. Inicjatywa firmy ma na celu uczczenie ich niezwykłego i bezinteresownego poświęcenia w walce z tą globalną pandemią.

Dyrektor artystyczny Pronovias Group, Alessandra Rinaudo, kuratorowała „KOLEKCJĘ BOHATERÓW” na tę ważną okazję, wybierając szeroki wybór pięknych, niepowtarzalnych sukien ślubnych specjalnie dla tych narzeczonych. Opisała tych pracowników jako „żołnierzy, nieubłaganych w walce o uzdrowienie chorych”. Kontynuowała: „Mam zaszczyt okazać moje poparcie i podnieść świadomość, że wszystkie te kobiety starają się przezwyciężyć tę pandemię. Miłość zwycięży wszystko ”.

Amandine Ohayon, prezes firmy Pronovias, podkreśliła: „jesteśmy wdzięczni [bohaterkom] w szpitalach na całym świecie, narażając swoje życie na bezlitosne ocalenie”. Dodała: „Podarowanie naszych sukien ślubnych cudownym kobietom to co najmniej możemy zrobić, aby przynieść szczęście i radość ich dniu ślubu, dzięki czemu będą wyglądać i czuć się najlepiej”.

Używając hasła #LoveConquersAll, Pronovias Group chce dzielić się przesłaniem miłości i bezinteresowności w czasach niepewności i niepokoju, mając nadzieję, że wkrótce Panny Młode znów będą mogły świętować swoją miłość.

Wszystkim przyszłym narzeczonym zatrudnionym w szpitalu, które pomagały w tym kryzysie, przysługuje bezpłatna suknia do 31 sierpnia 2020 r. KOLEKCJA HEROES będzie dostępna wyłącznie w sklepach flagowych. Sklepy Pronovias: Hiszpania (Barcelona, ​​Madryt – Velázquez, Sewilla), Włochy (Rzym, Mediolan), Francja (Paryż, Lyon, Marsylia) Portugalia (Lizbona), Wielka Brytania (Londyn), Stany Zjednoczone (Nowy Jork, Los Angeles, Miami , Houston) i Meksyku (Mexico City). We wszystkich sklepach Nicole we Włoszech.

 

fot.mat.prasowe.firmy Pronovias

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: