A gdy nadejdzie czas…

… i zdecydujecie się na powiększenie rodziny, będziecie przygotowani na podjęcie tego przyjemnego wyzwania. Swoją pociechę obdarzycie miłością i troską, dbając o to, aby niczego jej nie zabrakło – w czasie dzieciństwa i w całym życiu.

Ciężarna Panna Młoda?

FOT. MAT. PRASOWE BABY BOOM

Kobiety wychodzące za mąż w ciąży od dawna nie są tematem tabu i częściej wywołują uśmiech na twarzy oraz radość, aniżeli srogie spojrzenia i oceny. Tym bardziej w dniu ślubu, kiedy rodzice nienarodzonego dziecka postanowili związać się ze sobą na całe życie i zapewnić mu ciepło domowego, rodzinnego ogniska od narodzin. W takim wypadku świetnym pomysłem prezentu dla Nowożeńców mogą okazać się akcesoria, które ułatwią im opiekę nad swoją pociechą – zwłaszcza na początku małżeńskiej ścieżki! Na rynku jest wiele produktów, które są prawdziwym zbawieniem dla rodziców – monitory oddechu, które pozwalają na kontrolę wydolności płuc, inteligentne nianie z funkcją podglądu za pomocą smartphone czy tak zwane misie Szumisie, które są zbawienne w momencie usypiania maleństwa! Gdzie ich szukać? Firma Baby Boom proponuje wiele rozwiązań w tym zakresie, które zainteresują nawet najbardziej wymagających rodziców, łącznie z profesjonalnymi oczyszczaczami powietrza!

A co z dzieckiem na weselu?

Często na przyjęciu weselnym pojawiają się także dzieci – Pary Młodej bądź bliskich im osób. Długa biesiada nie sprzyja ich temperamentowi i nierzadko po kilku godzinach stają się one bardzo znudzone. W takiej sytuacji również jesteśmy w stanie znaleźć idealne rozwiązanie! Zaaranżowany kącik zabaw z interaktywnymi zabawkami, angażującymi dziecko zajmą jego atencję na dłuższy czas i sprawią, że nie będzie ono zdominowane przez ciężką, weselną atmosferę. W tej roli świetnie sprawdzą się między innymi maty wodne, które pozwalają na bezpieczne tworzenie artystycznych dzieł sztuki przez nasze pociechy! Marka Baby Boom proponuje także klocki, z których dzieci będą mogły tworzyć unikatowe konstrukcje czy piankowe puzzle.

FOT. MAT. PRASOWE BABY BOOM

Nieważne, czy chcemy sprawić przyjemność osobom spodziewającym się dziecka, czy wywołać uśmiech na twarzy innych maleństw – musimy wybierać produkty, które zawsze sprawdzą się najlepiej w swojej roli i spełnią powierzone sobie zadanie. Właśnie dlatego polecamy wam zapoznanie się z ofertą Baby Boom, która proponuje wiele ciekawych i niesztampowych rozwiązań – na każdą okazję! Jeszcze do 30 czerwca możecie skorzystać z specjalnej zniżki na stronie Baby Boom, wpisując kod: WESELE2018

www.babyboom.net.pl

 

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: