Dzień. Wspomnienie lata.

„Na myśl o ceremonii zaślubin Oli i Jakuba w naszym sercu pojawiają się uczucia gorące jak promienia sierpniowego słońca. Jest to jedno z tych ślubów i wesel, które na długo pozostanie w naszych głowach jak i również w sercach. Była to skromna kościelna ceremonia w małej górskiej miejscowości u podnóża gór Izerskich skąd pochodzą Oni… Najbliższa rodzina i przyjaciele,  nie kryli łez wzruszenia i to również dla nich należą się ogromne podziękowania za zaangażowanie całym sercem w przygotowania do tego wyjątkowego dnia. Pamiętamy kiedy podczas naszego pierwszego spotkania organizacyjnego padło zdanie: „Monia, najważniejsze aby na naszym przyjęciu wszyscy czuli się swobodnie i dobrze bawili.”

 

Al fresco

Przyjęcie weselne zorganizowaliśmy, więc w stylu al fresco. Subtelne dekoracje florystyczne w kolorze pudrowego różu w połączeniu z trawami zerwanymi na łące, drewnianymi stołami i  ławkami stworzyły sielski klimat całego przyjęcia.  Po zapadnięciu zmierzchu zapadł romantyczny klimat dzięki dużej ilości świec oraz oświetlenia przestrzeni girlandami świetlnymi. Nie zapomnieliśmy również jak ważnym elementem dekoracji jest   ślubna papeteria, więc zatroszczyliśmy się o czytelny plan stołów umieszczony na drewnianej białe ramie okiennej ozdobionej kwiatami, winietkach umieszczonych przy każdym talerzyku oraz kartach menu, aby żaden z gości nie pominął atrakcji kulinarnych przygotowanych specjalnie na ten wieczór.

Z uwagi na troskę Oli o swoich gości strach przed chłodem w zabytkowej baszcie znajdującej się na terenie obiektu przez cały wieczór palił się ogień w kominku, a goście mieli dostęp do ciepłych kocy.

Para Młoda zrezygnowała w tym dniu z atrakcji organizowanych przez firmy zewnętrzne, aby nie popsuć rodzinnej atmosfery. Namówiliśmy ich więc na przygotowanie baru, przy którym goście będą mogli poczuć się jak zawodowi barmani i przyrządzić pyszne drinki – przygotowując przy tym Drunk Menu z ksywkami przyjaciół Pana Młodego. Dzięki drewnianej ramie, śmiesznym gadżetom oraz aparacie typu polaroid Ola z Jakubem mają dodatkową pamiątkę z podpisami swoich gości. Niezapomnianą atmosferę całego ślubu i przyjęcia weselnego zakochani zawdzięczają  oczywiście swoim gościom!

Dzień ślubu i wesela to jeden z najpiękniejszych i najbardziej wyczekiwanych momentów dwójki zakochanych w sobie osób, mamy nadzieje, że było tak jak sobie wymarzyliście Olu i Jakubie i jesteśmy pewne, że najpiękniejsze jeszcze przed Wami.

Wszystkich zakochanych zapraszamy do kontaktu z naszą agencją, z przyjemnością pomożemy w organizacji również Waszego wymarzonego ślubu i wesela. 

Inspiro Wedding Consultant Monika Suchecka
www.inspiro-wedding.pl
+48 603 085 550

Ślub Pary Młodej:

Data: 4 sierpnia 2018

Organizacja i koordynacja: Inspiro Wedding Consultant
Obiekt: Ośrodek Złoty Sen
Reportaż fotograficzny: Mateusz Szeliga
Stylowe dekoracje: Sabada dekoruje 

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: