Dlaczego warto założyć stronę ślubną?

Świat wciąż się zmienia i mknie do przodu, wiele rzeczy jest stałych, ale także wiele ulega modyfikacjom i nowoczesnym wpływom. Również branża ślubna przyjmuje wiele zachodnich wzorców i otwiera się na to, co nowe. Mobilność staje się normą, o którą wielu z nas zabiega każdego dnia. Ludzie znaczną część dnia są online, nie rozstają się ze swoimi smartfonami i wciąż śledzą aktywność w sieci. Dlaczego nie otworzyć się na świat wirtualny i nie przygotować dla swoich gości dedykowanej strony, na której na bieżąco będzie dodawać się informacje związane ze ślubem.

Wszystko w jednym miejscu
Życie potrafi płatać figle, dlatego wstępne ustalenia, które zostały przekazane gościom ślubnym, mogą w późniejszym terminie ulec zmianom. Strona ślubna jest idealnym miejscem na szybkie przekazanie aktualizacji do wszystkich zaproszonych (bądź większości z nich). Dodatkowo można poinformować o parkingu, przekazać trasę dojazdu czy zdjęcia sali weselnej. Wszystko będzie w jednym miejscu, a goście w każdy czasie będą mogli do tego wrócić.

Współdzielenie emocji
Ślub i wesele to dzień, który wiąże się z dużymi emocjami i jest czasem, w którym świętuje się miłość dwojga ludzi. Czasami warto wciągnąć swoich gości w klimat tej uroczystości. Na dedykowanej stronie ślubnej można opowiedzieć historię swojej miłości, zaangażować gości we wspólne przygotowania, podzielić się wątpliwościami, szukać inspiracji czy zorganizować przedślubne świętowanie. Gwarantowane, że w dniu ślubu goście będą bardziej zintegrowani i poczują się naprawdę wyjątkowo.

Doskonała pamiątka
Tworzenie strony ślubnej jest niewątpliwie także wspaniałą, trwałą i nietypową pamiątką. Może być to miejsce wspomnień, do którego będzie się wracać z rozczuleniem. Co więcej, można za pośrednictwem takiej witryny, już po ślubie podzielić się zdjęciami z wesela, ale także z podróży poślubnej czy sesji.

Forma komunikacji
Poprzez dedykowaną stronę ślubną goście mogą szybko i wygodnie komunikować się z Parą Młodą. Jeżeli w głowie gości pojawią się pytania mogą zadać je na stronie. Także Para Młoda, gdy poszukuje jakiegoś przedmiotu lub potrzebuje pomocy – może napisać na forum, a pomocne ręce z pewnością się znajdą. Dodatkowo, przy pomocy specjalnych dodatków, zaproszeni mogą potwierdzić swoje przybycie, a młodzi stworzyć listę prezentów. Bez wątpienia jest to doskonałe narzędzie do organizacji i porządkowania wielu spraw, ale także sposób na wspólne tworzenie wspomnień i czynny udział w weselnych przygotowaniach.

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: