Dieta dla zabieganych przyszłych panien młodych

„Nie mam czasu” – to najczęściej wymieniany powód, dla którego utrzymanie diety sprawia problem. Przyszłe panny młode mają tak dużo na głowie, że nie sposób do codziennego harmonogramu wcisnąć regularne gotowanie. Tymczasem prowadzenie zdrowego trybu życia i utrzymanie prawidłowej diety wcale nie jest takie trudne, jeśli jesteśmy dobrze zorganizowani. Jak to zrobić?

Wybierz, co jest dla Ciebie ważne

Pomyśl, czy na pewno cierpisz na brak czasu, czy poświęcasz go na mało istotne rzeczy. Nie ma nic złego w oglądaniu ulubionego serialu wieczorem, ale ten czas można poświęcić na ważniejsze czynności. Spójrz na swój codzienny plan dnia i zobacz, czy nie jesteś w stanie zrezygnować z mniej ważnych nawyków, by znaleźć czas na ćwiczenia czy zdrowe gotowanie. A może będziesz mogła połączyć przyjemne z pożytecznym i niektóre ćwiczenia wykonasz doglądając swoich ulubionych serialowych bohaterów? ;)

Postaw (na) lunchbox

Czy znasz taką sytuację? W pracy zjadasz tylko szybkie przekąski, a po powrocie do domu jesteś tak zmęczona i głodna, że zjadłabyś konia z kopytami.  Jeśli ten schemat dosyć często się u ciebie powtarza, rozwiązaniem będą lunchboxy. Jedzenie w pudełkach w pracy dziwi już coraz mniej osób. W ten sposób zabezpieczysz się przed napadami głodu i sięganiem w sklepach po szybką, niezdrową żywność. Te pudełka nie musza być monotonne! Inspirację do szybkiego zapełnienia swoich lunchboxów znajdziesz na wielu blogach i profilach w social mediach.

FOT.MAT.PRASOWE FIRMY BODY CHIEF

Działaj w przód

Nie chcesz wstawać wcześnie rano, by zrobić sobie jedzenie? Są sposoby na to, by nie było konieczności przedwczesnego opuszczania łózka. Ze spokojem możesz wcisnąć opcję drzemki, jeśli uszykowałaś dzień wcześniej dania na cały dzień. Nawet śniadanie!

Wezwij posiłki!

W zabieganym trybie życia pomagają diety pudełkowe. Codziennie rano cateringi dietetyczne dostarczają pod drzwi 5 posiłków zbilansowanych przez wykwalifikowanych dietetyków. Dobrze dobrana kaloryczność sprawi, że nie będziesz chodziła głodna i na pewno nie przybędzie Ci dodatkowych kilogramów. Catering dietetyczny Body Chief oferuje darmowe konsultacje dietetyczne, dzięki którym dowiesz się, jaka dieta i jej energetyczność jest dla Ciebie najlepsza.

FOT.MAT.PRASOWE FIRMY BODY CHIEF

Pamiętaj, by wybrać dietę pudełkową, dzięki której zadbasz nie tylko o Twoją sylwetkę, ale i zdrowie. Zaufaj ekspertom Body Chief! Zamów już dziś zestaw pięciu pełnowartościowych i odpowiednio zbilansowanych posiłków, podane w ekologicznych pudełkach.

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: