DEKORACJE STOŁU Z POINSECJAMI

Pięknie udekorowany stół stanowi idealne miejsce na uroczysty posiłek w gronie rodziny lub przyjaciół podczas wesela. Zaprezentowane dekoracje stołu pokazują, że styl świąteczny i nieformalny nie musi się wykluczać. Wyglądają świeżo i radośnie, nie tylko dzięki kolorowym poinsecjom.

www.starsuniteeurope.eu

 

W zgodzie z naturą
Ten świąteczny stół przywodzi na myśl zimowy las, mieniący się puszystym śniegiem. Naturalne materiały, takie jak mech i szyszki, mini jodły, sztuczny śnieg i drewniane grzyby tworzą dekoracyjną scenerię dla kremowych poinsecji. Choinkowe światełka oraz białe świece stożkowe zapewniają idealne nastrojowe oświetlenie. Gałązka sosny nad stołem, własnoręcznie ozdobiona szyszkami roztacza cudowny zapach i tworzy idealną leśną atmosferę.

 

 

Mroźna świąteczna dekoracja
Kontrast z minimalistycznym wnętrzem sprawia, że ta stylowa dekoracja z ciętych poinsecji i suszonych kwiatów wygląda naprawdę imponująco. Połączenie subtelnych odcieni błękitu, szarości i naturalnych kolorów podkreśla urok białych i kremowych poinsecji. Cięte poinsecje w ozdobnych kieliszkach tworzą prosty i efektowny wystrój stołu. Wskazówka: cięte poinsecje zachowują świeżość do dwóch tygodni, jeśli zaraz po przycięciu, łodyżki zostaną zanurzone na kilka sekund w wodzie o temperaturze około 60 stopni, a następnie natychmiast przełożone do zimnej wody. Zapobiega to wyciekaniu mlecznego płynu z łodygi.

 

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: