Czy akcent jest ważny? Dodatki ślubne dla Pana Młodego

Pan Młody, kompletując swój ślubny strój, zazwyczaj stawia na klasykę i prostotę. Oczywiście, jest to bardzo dobre rozwiązanie, jednak aby nieco urozmaicić tę stylizację, warto postawić na oryginalne dodatki, które na pewno przykują uwagę.

Nie bój się eksperymentować

Oczywiście, podczas doboru ślubnego garnituru należy stosować się do pewnych norm, jak na przykład kolorystyka garnituru, biała koszula czy kolor skarpet. Jednak aby strój nie był monotonny, warto zastanowić się nad doborem dodatków, które na pewno zwrócą uwagę gości, a Pan Młody będzie wyglądał przy tym niezwykle elegancko i niebanalnie. Jeżeli chodzi o akcenty, nie ma tutaj praktycznie żadnych granic, a zakupy ślubne to idealny czas na zapoznanie się z ofertą oraz eksperymenty. Gdzie szukać nieszablonowych wzorów oraz krojów, które urozmaicą klasyczny strój? Szeroką ofertę jesteście w stanie znaleźć w PAWO, a dzięki temu, że sklep ma bardzo różnorodny asortyment, możliwe, że podczas jednej wizyty zaopatrzycie się w wszystkie niezbędne części ubioru, od garnituru, po poszetkę.

FOT. MAT. PRASOWE PAWO

Wyraź siebie

Przyjęcia weselne to coraz częściej momenty, w których chcemy pokazać bliskim oraz znajomym swoje pasje oraz zainteresowania, wyrazić swoją osobowość. Jednym z aspektów personalizacji może być właśnie strój, a Pan Młody, z wpiętym w butonierkę miniaturowym rowerem, będzie informował o swojej kolarskiej pasji. Krawat czy mucha w ulubionym kolorze? Dlaczego nie? To przecież twój dzień i nie ma żadnych przeciwwskazań, aby ograniczać się w tej kwestii czy dostosowywać swój strój idealnie do koloru przewodniego wesela. A może ulubiony motyw przemycony dyskretnie na wzorzystej poszetce bądź delikatne ozdoby, które będą informowały o ulubionych kwiatach ukochanej? Niezwykle romantyczne, a przy tym oryginalne rozwiązanie.

FOT. MAT. PRASOWE PAWO

Czy to nie przesada?

To pytanie może pojawić się w trakcie dokonywanie zakupów, jednak zupełnie niepotrzebnie. Pan Młody, który nie będzie w żaden sposób przymuszony do ubierania określonych dodatków i sam skomponuje swój strój będzie wyglądał niezwykle dobrze, a przy tym, radośnie. Taki rodzaj dowolności z pewnością będzie zauważalny na uroczystości, ponieważ wiadomo, że najlepiej bawimy się w tym, w czym dobrze się czujemy. Warto jednak pamiętać, że profesjonalna obsługa w salonach PAWO zawsze będzie dbała o to, aby mężczyzna wyglądał najlepiej, jak to tylko możliwe, a dodatki tworzyły spójną całość. Pod taką opieką naprawdę warto poeksperymentować.

www.pawo.pl 

Share

O MAGAZYNIE