Czarodziejki marzeń

Zapewne nieraz zastanawialiście się, jak to jest poczuć trochę magii w swoim życiu. Każde spotkanie z ukochaną osobą, myśli o niej, przyjemne mrowienie na ciele… Jej „tak” na pytanie o to, czy zostanie z tobą na całe życie. Oczekiwanie i radosna ekscytacja na ten jeden, jedyny dzień. To są właśnie czary!

Aby wasza niepowtarzalna historia miłości doczekała się najwspanialszego ukoronowania, niczym w filmowej ekranizacji, niezbędne będą poszczególne elementy. To bardzo proste, jak puzzle. Wyznaczcie datę ślubu, poinformujcie bliskich, zacznijcie przygotowania…

FOT. MAT. PRASOWE DASH LUXURY

Jak za sprawą czarodziejskiej różdżki

No właśnie… Ale od czego zacząć planowanie własnego wesela? Rodzi się nagle milion pytań i przede wszystkim jedno najważniejsze – od czego zacząć? Przy tak trudnym zadaniu z pomocą przyjdzie wam  Dash Luxury. Firmę tworzą  dwie kobiety, które wprost uwielbiają spełniać marzenia – nawet te z pozoru nierealne!

Aga Olmande – na co dzień organizatorka eventów, w wolnych chwilach projektantka wnętrz. Jaj pasją są podróże, a także wszelki wymiar kulturowy połączony z odkrywaniem otaczającego ją świata. Znajdzie dla was wyjątkowe miejsce i stworzy scenerię jak ze snów, pośród której będziecie mogli ślubować sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską.

 

Mona Kocięcka – charakteryzatorka i wizażystka z zawodu, przez wiele lat związana z Teatrem Narodowym. Stylistka z pasji i zamiłowania do kreowania wizerunku. Jeśli oddacie się w jej ręce, stworzy wasze stylizacje zgodnie z oczekiwaniami, nie zapominając przy tym o obowiązujących trendach w modzie. Oprócz tego pokieruje wszystkimi ślubnymi przygotowaniami.  

 

Zespół od zadań specjalnych

Ten tandem to warszawskie wedding plannerki. Ale nie obawiajcie się, że swoją ofertę kierują wyłącznie do jednego regionu. Pomocą i doświadczeniem służą na terenie całego kraju, a także… za granicą. Dlatego bez obaw możecie zwrócić się do nich o pomoc w każdym miejscu, w jakim się znajdujecie.

Bo ślub powinien być niezapomniany, ale nie przez wszelkie gafy, niedogodności czy niedociągnięcia. Jest to dzień, który powinien być perfekcyjny i dokładnie taki, jakim chcielibyście go widzieć oczyma wyobraźni. Dlatego możecie sobie pozwolić na ten rodzaj luksusu. A planowanie i organizacja wesela marzeń okaże się komfortową i przyjemną podróżą, bez dodatkowych stresów i kłopotów.

FOT. MAT. PRASOWE DASH LUXURY

www.dashluxury.com

Fot. Dominika Gąsiorowska/Materiały prasowe Dash Luxury

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: