Najpiękniejsze wspomnienia

Są takie momenty w życiu, które na zawsze pozostają w naszej pamięci. Jednym z takich wydarzeń są zaślubiny, które powinny być najpiękniejszym ze wszystkich wspomnień.

Spróbuj to zrobić inaczej

Bardzo często zdarza się, że nasz ślubny zamysł nie jest możliwy do zrealizowania ze względu na obawy z nim związane. Czego one dotyczą? Najczęściej myślimy o budżecie, jaki pochłonie realizacja wymarzonej wizji, trudnościach w przygotowaniu pomysłów i pamiętaniu o wszystkim w dniu samej uroczystości.

Spróbuj więc zrobić to inaczej. Poproś o pomoc doświadczonego i kreatywnego konsultanta ślubnego. Zapewni on wam poczucie bezpieczeństwa i kontrolowany przebieg ślubu i przyjęcia weselnego. Odciąży od niepotrzebnego stresu, zadba o wszystkie szczegóły, kwestie organizacyjne i logistyczne oraz pomoże dopilnować wydatki w budżecie.

Zrealizujcie więc wasze marzenia i pozwólcie sobie na jednoczesne bycie gospodarzem i gościem na własnym weselu.

FOT. MAT. PRASOWE DASH LUXURY

Odrobina luksusu?

Jeśli oczekujecie spełnienia naprawdę niemożliwego, z pomocą przyjdą wam wedding planners, Aga i Mona z Dash Luxury. Team od zadań specjalnych. Dziewczyny pomogą wam w stworzeniu prawdziwie magicznej oprawy uroczystości ślubnej i przyjęcia weselnego.

Wiedzą, które rozwiązania są najlepsze, jakich sytuacji należy unikać i gdzie mogą czyhać na was niebezpieczeństwa. Zadbają nie tylko o sprawy formalne  i oprawę dekoracyjno–florystyczną  ale także zajmą się stylizacją Pary Młodej.

Dash Luxury gwarantuje bezcenne poczucie bezpieczeństwa. Podarujcie sobie odrobinę luksusu, zaufajcie im i spełnijcie swoje ślubne marzenia.

FOT. MAT. PRASOWE DASSH LUXURY

Pełen serwis usług

Agencja Dash Luxury powstała z prawdziwej pasji i chęci spełniania marzeń. Współpracuje z najlepszymi podwykonawcami, jest pełna profesjonalizmu i kreatywności. Wszystko to sprawia, że są w stanie stworzyć coś naprawdę wyjątkowego, a ich perfekcjonizm skłoni was do skorzystania z jeszcze innych usług. Organizują różnego rodzaju przyjęcia okolicznościowe, imprezy tematyczne, spotkania biznesowe a ich ostatnim pomysłem jest również pomoc w zakupie prezentu. „Prezent na zlecenie” cieszy się coraz większą popularnością i polega na indywidualnym doborze upominku do okoliczności i osoby, pięknym opakowaniu oraz dostarczeniu gotowej do wręczenia przesyłki.

Współpraca z Dash Luxury dostarczy wam wiele pięknych wspomnień w waszym życiu.

www.dashluxury.com

Materiały prasowe Dash Luxury

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: