Crème de la Crème Weddings prezentuje

Marka Crème de la Crème Weddings powstała z pasji do tworzenia wyjątkowych chwil. Dojrzewała w nas przez lata. Wyrastała na fundamentach naszych zainteresowań i życiowych doświadczeń, aby z czasem zaistnieć w świecie ślubów.

Nasza przygoda z pałacem Manowce zaczęła się w styczniu 2020 roku. Od zaprzyjaźnionej fotografki dowiedziałyśmy się, że odnowiona została piękna posiadłość, która rozpoczyna działalność w branży ślubnej. Na spotkaniu umówiliśmy się na sesję stylizowaną, którą zaplanowaliśmy na maj. Do projektu zaprosiłyśmy cenionych przez nas partnerów. Stonowane wnętrza pałacu ożywiliśmy kwiatami w intensywnych kolorach. Idealnie pasowała nam suknia o bogatej formie z bufiastymi rękawami i obfitym dołem. Styl pałacowy z reguły narzuca powagę, którą chciałyśmy przełamać nowoczesnością z nutą nonszalancji, np. w stroju Pana Młodego, oraz lekkością aranżacji stołu, którą idealnie podkreślił tort z papieru cukrowego i papeteria.

Klimatyczne wnętrza
Kiedy pierwszy raz zobaczyłyśmy salę balową, od razu wiedziałyśmy, że idealnie w ten klimat wpisze się instrument klasyczny. Postawiłyśmy na harfę, która może towarzyszyć przy obiedzie i ceremonii ślubnej. Piękne wnętrza i położenie obiektu w puszczy nad samym brzegiem Zalewu Szczecińskiego zobaczymy w filmie z realizacji sesji zdjęciowej. Dodatkowo dekoracja oświetleniem pokazuje możliwości metamorfozy obiektu po zmroku, co też doskonale widać w materiale. Dla podkreślenia klimatu tamtego wydarzenia, została specjalnie skomponowana muzyka do filmu.

Jesteśmy konsultantkami ślubnymi ze Szczecina. W naszym biurze, przy dobrej kawie, spotykamy się z Parami Młodymi. Z ciekawością przysłuchujemy się ich pięknym historiom oraz poznajemy wyobrażenia o wymarzonym ślubie. Wspieramy naszymi pomysłami i podpowiadamy, jak urzeczywistnić tę wizję. Z wielką radością podejmujemy się tych realizacji!

Edyta Marysz, edyta@cdlc.pl
tel. + 48 601 558 555

Sylwia Kiezik, sylwia@cdlc.pl
tel. + 48 601 552 002

Biuro Szczecin
ul. Bł. Królowej Jadwigi 9
www.cdlc.pl

SESJA:

MIEJSCE: PAŁAC MANOWCE
ZDJĘCIA: NATALIA SOBOTKA
FILM: WIZUALNI
MUZYKA DO FILMU: MARCIN ŁUCZAJ
ORGANIZACJA I DEKORACJE: CRÈME DE LA CRÈME WEDDINGS
SUKNIE I SZLAFROK: SUKNIE ŚLUBNE & FLORYSTYKA URSZULA FAJERSKA
MODELKA: KAMILA WASILEWSKA, MODEL: ŁUKASZ KOSECKI
MAKE UP I FRYZURA: BEAUTY ROOM EWELINA SZYMAŃSKA&ARTIST
FLORYSTYKA I DEKORACJE: MIŁOSNA BEZA
HARFA: EMILIA RAITER
SŁODKOŚCI: CZEKOLADA&MARCEPAN
PAPETERIA: CO NIECO PAPIERU
PODTALERZE I SZTUĆCE: ŚLUBNA PODWIĄZKA
KRZESŁA: WYPOŻYCZALNIA BRAND
OPASKA: WSUFFKA
OBRĄCZKI: ZOLLINE JEWELLERY
GARNITUR I DODATKI: MILER MENSWEAR
SAMOCHÓD: PAWEŁ ŚWITAŁOWSKI
DZIEWCZYNKA: ZOSIA

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: