Co musi wiedzieć przyszła Pani Domu?

Biorąc ślub rozpoczynasz nowy etap w życiu. Zakładasz rodzinę i zaczynasz pielęgnować ognisko domowe. Debiutujesz w wielu nieznanych dla siebie rolach i w każdej z nich chciałabyś być perfekcyjna: jako żona, pani domu a w przyszłości także mama. Prowadząc dom, obawiasz się czy sprostasz zadaniu i będziesz mogła pozostać wierna sobie, kiedy zewsząd spływają dobre rady:  teściowa czy nadopiekuńczy rodzice zdają się zawsze „wiedzieć lepiej”. Spokojnie! Mamy kilka porad!

Nowoczesna pani domu:

  • jest świadoma. Czyta etykiety i potrafi zidentyfikować w artykułach gospodarstwa domowego szkodliwą chemię i jej unikać. Wie, że do wielu produktów dodaje się sztuczne barwniki, aromaty, silikony, konserwanty, detergenty np. SLS (Sodium Lauryl Sulfate) i substancje spieniające np. SLES (Sodium Laureth Sulfate).
  • troszczy się o najbliższych. Wybiera tylko takie produkty, które nie będą szkodziły. Dlatego na przykład chętnie wybierze delikatne mydło dla dzieci, które składa się w 94% z naturalnych składników i nie podrażni wymagającej skóry bobasa. Ekologiczne ekstrakty posiadają certyfikaty dzięki którym wiadomo, że są bezpieczne.
  • jest skuteczna. Wie, że długa litania składników w produkcie nie oznacza skuteczności. Siła tkwi w prostocie, dlatego naturalne, ekologiczne produkty do czyszczenia łazienki mogą być fenomenalną alternatywą dla szkodliwej chemii. Bez uszczerbku na jakości.
  • dba o domowy budżet. Nowoczesna pani domu jest świadoma, że troska o ekologię wcale nie musi oznaczać większych kosztów. Na rynku są firmy, które tworzą dobre ekologiczne produkty w niskiej cenie.
  • jest eko. Unika zbędnej i szkodliwej chemii i wybiera bezpieczne, sprawdzone rozwiązania z poszanowaniem natury.
  • jest sprytna. Zna markę YOPE, która posiada szeroki wachlarz naturalnych, skutecznych produktów w rozsądnej cenie: od środków czyszczących i płynów do podłóg, przez mydła dla dzieci i żele pod prysznic aż po kremy do rąk, balsamy czy świece.

Wybierając produkty ekologiczne, bezpieczne dla całej rodziny, a przy tym skuteczne i w niskiej cenie udowadniasz, że potrafisz zadbać nie tylko o swoich najbliższych, ale także o środowisko. Pokazujesz, że jesteś nowoczesną, świadomą kobietą, która świetnie radzi sobie prowadząc dom w trendzie eko.

 

Edyta Saracka

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: