Candy shop, czyli wieczór panieński na słodko

Moment zaślubin odznacza się doniosłością i ważnością chwili. O to, aby Panna Młoda odpowiednio się do niego przygotowała, a przy tym i odpoczęła od gorączki przedślubnych przygotowań, powinien zadbać jej zespół do zadań specjalnych czyli…druhny!

Nieco mniej poważnie

Ślub to sprawa nie na żarty. Oto dwoje ludzi łączy się na resztę życia. Zabrzmiało groźnie, prawda? Na szczęście nie od dziś wiadomo, że zaślubiny to radosny moment w życiu każdej pary. Wiąże jednak z niespokojnym okresem przygotowań, co może doprowadzić do nerwowej atmosfery. Chwilą wytchnienia może być czas wieczoru panieńskiego: warto więc zorganizować go z lekkim przymrużeniem oka. Nawet jeżeli Pani Młoda nie ma zacięcia do pudrowego różu, druhny mogą zorganizować wieczór w stylu candy. Wbrew pozorom można go zorganizować w szybko i tanio: dzięki akcesoriom oferowanym przez portal Ślubne Zakupy, zwykłe babeczki możecie podać np. w kolorowej foremce. Całość świetnie dopełnią specjalne kolorowe przypinki i kotyliony, które – wraz z odpowiednim napisem – mogą stanowić nie tylko barwny element wieczoru, ale też w przyszłości staną się pamiątką, do której możecie wracać podczas wspólnych spotkań za kilka lat.

FOT. MAT. PRASOWE ŚLUBNE ZAKUPY

Sama słodycz

Aby zorganizować słodki wieczór panieński, postawcie na róż i słodycz. Poza wspomnianymi już babeczkami, możecie także spróbować swoich sił jako mistrzynie wypieków. Do samego ich wykonania potrzebujecie jedynie wolnej kuchni
i niezbędnych produktów. Obecnie niezwykle popularne stają się tzw. naked cake, czyli proste torty bez zdobień. Możecie więc najpierw wspólnie upiec tort, by potem albo pozostawić go właśnie w prostej formie, albo urządzić wspólne jego dekorowanie. Nieco wcześniej warto także odwiedzić sklep internetowy Ślubne Zakupy, gdzie znajdziecie fantastyczne produkty, dzięki którym jeszcze bardziej będziecie mogły urozmaicić wieczorne atrakcje. Dobra zabawa gwarantowana!

FOT. MAT. PRASOWE ŚLUBNE ZAKUPY

Mini zestaw prezentowy

Idealnym zwieńczeniem tak słodkiego wieczoru będzie moment wręczania prezentów dla Panny Młodej. Pamiętajcie,
że liczy się sam gest, więc nawet niewielki drobiazg z pewnością wywoła uśmiech na twarzy przyszłej mężatki. Jako że czas poważnych prezentów dla Młodej Pary nadejdzie po ceremonii ślubnej, druhny podczas wieczoru panieńskiego mogą się skupić wyłącznie na podarku dla najważniejszej panny wieczoru – możecie więc postawić na zestaw zawierający charakterystyczną, niebieską podwiązkę (bez której wiele panien młodych nie wyobraża sobie ślubu) czy np. personalizowane krówki z kolekcji KarmeLove – te i wiele innych ciekawych artykułów znajdziecie na stronie sklepu internetowego Ślubne Zakupy. Dzięki tak przygotowanemu drobnemu giftowi, wieczór panieński zapisze się w pamięci każdej z was.

FOT. MAT. PRASOWE ŚLUBNE ZAKUPY

www.slubnezakupy.pl

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: