Biżuteryjny zawrót głowy

Godziny spędzone na szukaniu idealnej sukni ślubnej i wyborze wygodnych butów mogą pójść na darmo, jeśli nie weźmiemy pod uwagę biżuterii, która w całej stylizacji często okazuje się przysłowiową wisienką na torcie. W salonach Jubier Schubert czekają specjaliści, którzy pomogą wybrać idealny zestaw dla najbardziej wymagającej Panny Młodej.

Idealny zestaw biżuteryjny powinien być na tyle wyrazisty, aby wraz ze ślubną suknią, butami, makijażem i fryzurą tworzył „efekt WOW”. Łatwo wtedy jednak o przesadę.  Biżuteria ma być tylko dodatkiem i nie może przysłaniać pozostałych elementów ślubnej stylizacji. Pamiętajcie, Drogie Panie, o charakterze Waszej uroczystości. Bogato zdobione kolczyki, wisiorki i bransoletki, które znajdziecie w ofercie Jubiler Schubert rewelacyjnie wkomponują się w wystawne przyjęcia w stylu glamour. Na weselach minimalistycznych, rustykalnych i romantycznych warto ograniczyć się do samych kolczyków i wybrać klasyczny model w stonowanym odcieniu. Oferta salonu jest naprawdę bogata – każda z Was powinna znaleźć coś dla siebie.

 

Przed odwiedzeniem salonu należy także przemyśleć, co nie przyćmi wybranego wcześniej kroju sukni ślubnej. Na miejscu służyć pomocą będą pracownicy Jubiler Schubert. Naszyjnik wspaniale będzie prezentować się z kreacjami, które mają okrągły dekolt lub ten w kształcie łódki. Do kreacji prostych i dziewczęcych wspaniale wkomponują się niewielkie kolczyki z cyrkoniami, diamencikami lub perłami oraz wąski, subtelny naszyjnik.

Więcej biżuteryjnych inspiracji znajdziecie na naszej stronie internetowej: www.jubierschubert.pl.

 

FOT. MAT. PRASOWE: JUBILER SCHUBERT

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: