Biżuteryjne inspiracje – kolczyki w rozmiarze maksi!

Kolczyki to jeden z biżuteryjnych elementów, których nie może zabraknąć w ślubnej stylizacji. Jeśli Panna Młoda wybiera na ten dzień prostą, klasyczną sukienkę kolczyki w rozmiarze maksi podkręcą elegancję i dodadzą charakteru. Do takiego dodatku nie potrzeba już więcej biżuteryjnych ozdób – to one przyciągną maksi uwagę.

Kamila Wiśmierska

Kolczyki w dużym rozmiarze idealnie sprawdzą się, gdy suknia ślubna jest w minimalistycznym lub boho stylu. Maksi kolczyki to absolutny modowy trend ostatnich sezonów, zatem warto wzbogacić ślubną stylizację o taką biżuterię. W końcu w tym wyjątkowym dniu Panna Młoda może pozwolić sobie na maksymalną atencję!

FOT. PINTEREST

Biżuteryjne inspiracje wskazują, że w przypadku kolczyków każdy kształt jest dozwolony. Z pewnością modowym hitem są te w postaci perełek – wiszące, długie z ogromnych rozmiarów perłami podkreślą każdą ślubną stylizację – są jednocześnie subtelne i szykowne.

FOT. PINTEREST


FOT. PINTEREST

W trendach biżuteryjnych pojawiają się geometryczne kształty. Ciekawym wyborem będą więc kolczyki przypominające nieregularne kwadraty i koła lub z dodatkiem kwarcowych kamieni.

FOT. PINTEREST


FOT. PINTEREST

Z mody nie wychodzą także te bardziej klasyczne kolczyki w postaci koluszek. Te pasują zarówno do minimalistycznych sukien jak i tych bardziej ekstrawaganckich. Warto wybrać koła w złotym kolorze, który zawsze pasuje do uroczystych stylizacji, a żeby dodać nieco modowego sznytu warto podkreślić je ozdobnymi elementami. W tym przypadku sprawdzą się koluszka z dodatkiem białych kwiatów lub z delikatnym motywem listków.

FOT. PINTEREST

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: